Plisnki roštilj kombinovani Fagor CI-FTG608T 2 C SR
2.454 € cena bez PDV-a
Plinski top roštilj hrom kombinovana ploča – 2 zone – serija 650
- 1/2 rebrasta – 1/2 ravna ploča
- Termostatska kontrola temperature 120° do 310 °C
- Dve grejne zone
- čelična grejna ploča debljine 10 mm sa hrom slojem 50 mikrona
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- piezzo upaljač
Plinski top roštilj hrom kombinovana ploča – 2 zone – serija 650
- 1/2 rebrasta – 1/2 ravna ploča
- Termostatska kontrola temperature 120° do 310 °C
- Dve grejne zone
- čelična grejna ploča debljine 10 mm sa hrom slojem 50 mikrona
- splash back
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- piezzo upaljač
Gasni pultni roštilji sa hrom pločom – serija 650
CI-FTG604T 1 C S – širina 400, jedna zona, ravna hrom ploča
CI-FTG604T 1 C R – širina 400, jedna zona, rebrasta hrom ploča
CI-FTG608T 2 C S – širina 800, dve zone, ravna hrom ploča
CI-FTG608T 2 C R – širina 800, dve zone, rebrasta hrom ploča
CI-FTG608T 2 C SR – širina 800, dve zone, kombinovana hrom ploča
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x650x445 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 15 kW |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | ravno/rebrasta 1/2-1/2 |
| Grejna zona | 2 grejne zone, 796×500 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 40 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

