Električni solid top šporet sa rernom Fagor C-E911
5.272 € cena bez PDV-a
Električni solid top šporet 4 zone sa rernom – serija 900
- 4 nezavisne grejne zone ploče
- 4 kW po grejnoj zoni
- Statička rerna GN 2/1 snage 6 kW
- Termostatska kontrola rerne 125° – 310°C
- Grejači od nerđajućeg čelika
- Kontrola gornjih i donjih grejača rerne
- Dno rerne izrađeno od livenog gvožđa debljine 6 mm
- čelična konstrukcija INOX AISI 304 debljine 2 mm
- grejna ploča od livenog gvožđa – utisnuta za sakupljanje tečnosti i sprečavanje prolivanja
- lampica upozorenja za proveru ispravnosti rada uređaja
- kontrolne tipke ne izlaze izvan površine gornje ploče kako bi se izbegli slučajni udari i oštećenja
- ploča hermetički zatvorena
- kontrola pomoću višestepenih prekidača
- unutrašnji ventilator za snižavanje temperature komponenti
- Vodootporna zaštita IPX5
Električni solid top šporet 4 zone sa rernom – serija 900
- 4 nezavisne grejne zone ploče
- 4 kW po grejnoj zoni
- Statička rerna GN 2/1 snage 6 kW
- Termostatska kontrola rerne 125° – 310°C
- Grejači od nerđajućeg čelika
- Kontrola gornjih i donjih grejača rerne
- Dno rerne izrađeno od livenog gvožđa debljine 6 mm
- čelična konstrukcija INOX AISI 304 debljine 2 mm
- grejna ploča od livenog gvožđa – utisnuta za sakupljanje tečnosti i sprečavanje prolivanja
- lampica upozorenja za proveru ispravnosti rada uređaja
- kontrolne tipke ne izlaze izvan površine gornje ploče kako bi se izbegli slučajni udari i oštećenja
- ploča hermetički zatvorena
- kontrola pomoću višestepenih prekidača
- unutrašnji ventilator za snižavanje temperature komponenti
- Vodootporna zaštita IPX5
Profesionalni šporet solid top – ravna ploča sa rernom GN 2/1 snage 6 kW.
Statička rerna GN 2/1 sa komorom od nerđajućeg čelika. Šine na tri nivoa nivelisanja za različite opcije pečenja.
Temperaturni režim rerne 125 – 310 °C.
Dno rerne je od livenog gvožđa – garantuje bolje performanse i ravnomernu raspodelu temperature.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x930x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 22 kW |
| Grejna ploča | 4 grejne zone, 15 mm debljine |
| Dimenzija grejne ploče | 720×720 mm |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Snaga rerne | 6 kW |
| Kontrola rerne | 125° – 310°C, termostatska kontrola |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 150 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FE9117 električna friteza
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

