Tefcold BLCA10X1 40kg Blast Chiller/Freezer GN 1/1
4.598 € cena bez PDV-a
Šok komora 10 GN ili EN plehova – Blast Chiller / Shock Freezer
- 40 kg kapacitet hlađenja
- 28 kg kapacitet zamrzavanja
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Touch-screen kontroler
- Napravljen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Za tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60×40 cm
- Visina između nosača plehova 70 mm
- 4 programa rada
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R290 GAS u sistemu
- Reverzibilna vrata
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Sonda jezgra za kontrolisano hlađenje i savršene rezultate
Šok komora 10 GN ili EN plehova – Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane.
Ovaj uređaj utrostručava rok trajanja i dužinu čuvanja spremljene hrane.
Na ovaj način smanjuje rashode dok u isto vreme čuva kvalitet hrane.
Blast Chiler spušta temperaturu jezgra hrane sa +70°C na +3°C za 90 min.
U Shock Freezer režimu, uređaj spušta temperaturu jezgra hrane sa +70°C na -18°C za 240 min.
Glavna namena Blast Chiller uređaja je da termički obrađen prehrambeni proizvod u što kraćem vremenskom periodu izađe iz kritične temperature za razvoj bakterija – između 5°C i 60°C.
BLC modeli su dostupni u više veličina:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 804x815x1885 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 40 kg (+ 70 ° C / + 3 ° C) | 28 kg (+ 70 ° C / -18 ° C) |
| Kapacitet plehova | 10 EN 600×400, 10 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 70 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 900 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | vazdušno |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Sonda jezgra | Ø 3 mm |
| Debljina izolacije | 70 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | grill rešetke |
| Težina | 150 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Techfrost Z8 Blast Chiller
Blast chiller za 8 plehova 1/1 GN ili EN 600x400
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min -26 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min - 18 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Fagor CBC-101 Blast Chiller 10 GN EN
Šok komora 10 plehova - Blast Chiller / Shock Freezer, model za 10 tacni GN 1/1 ili 600x400 mm.
Kapacitet blast chiller-a:
- 50 kg za 90 minuta od +90° do +3°C
- 30 kg za 270 minuta od +90° do -18°C
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Napravljen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Može da prihvati tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60x40 cm
- Visina između nosača plehova 65 mm
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R452A Gas u sistemu
- Grejana guma vrata sprečava zaleđivanje vrata
- Reverzibilna vrata
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Sonda jezgra za kontrolisano hlađenje i savršene rezultate
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Povezani proizvodi
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Techfrost JOF EC23 Blast Freezer
Blast freezer 3 pleha ili kasete 2/3 GN - za sladoled
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min -7 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min - 5 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

