SIRMAN IS V 35 IDRA hidraulična punilica
5.472 € cena bez PDV-a
Hidraulična punilica za kobasice vertikalna:
- kapacitet 35 litara;
- podešavanje brzine hoda klipa;
- nastavci za punjenje kobasica 10-18-25 mm;
Jednostavna i funkcionalna, redizajnirana hidraulična vertikalna punilica za kobasice ima snažan hidraulični sistem koji radi pod pritiskom od 120 bar-a.
Izrađena kompletno od nerđajućeg čelika, punilica se može potpuno rastaviti za lako čišćenje bez upotrebe alata.
Punilica za kobasice serije IDRA sadrži karakteristike tipične za modele više kategorije:
- poklopac i klip od nerđajućeg čelika;
- silikonske zaptivke koje deluju unutar cilindra radi boljeg zaptivanja i dužeg veka trajanja samog cilindra;
- hermetička zaštita hidrauličnog cilindra;
- klipnjača od nerđajućeg čelika;
- polirani i zaobljeni cilindar od nerđajućeg čelika, bez obaveznog smera;
- moćan i tih ventilirajući motor koji radi na 2.800 rpm sa trenutnim dejstvom;
- automatsko vraćanje klipa kada se motor zaustavi;
- 24V kontrole;
- visoko precizni regulator protoka ulja;
- gumeni točkovi za lako pomeranje punilice;
- rezervoar za ulje sa meračem nivoa ulja u hidrauličnom sistemu.
Opcionalno:
- INOX nastavci za punjenje kobasica ø16-20-28-38mm

Profesionalna hidraulična punilica za kobasice vertikalna:
- kapacitet 35 litara;
- podešavanje brzine hoda klipa;
- nastavci za punjenje kobasica 10-18-25 mm;
Jednostavna i funkcionalna, nova hidraulična vertikalna punilica ima snažan hidraulični sistem koji radi pod pritiskom od 120 bar-a.
Izrađena kompletno od nerđajućeg čelika, punilica se može potpuno rastaviti za lako čišćenje bez upotrebe alata.
Punilica za kobasice vertikalna
Punilica serije IDRA sadrži karakteristike tipične za modele više kategorije:
- poklopac i klip od nerđajućeg čelika;
- silikonske zaptivke koje deluju unutar cilindra radi boljeg zaptivanja i dužeg veka trajanja samog cilindra;
- hermetička zaštita hidrauličnog cilindra;
- klipnjača od nerđajućeg čelika;
- polirani i zaobljeni cilindar od nerđajućeg čelika, bez obaveznog smera;
- moćan i tih ventilirajući motor koji radi na 2.800 rpm sa trenutnim dejstvom;
- automatsko vraćanje klipa kada se motor zaustavi;
- 24V kontrole;
- visoko precizni regulator protoka ulja;
- gumeni točkovi za lako pomeranje punilice;
- rezervoar za ulje sa meračem nivoa ulja u hidrauličnom sistemu.
Opcionalno:
- INOX nastavci za punjenje kobasica ø16-20-28-38mm
SIRMAN IDRA – hidraulična vertikalna punilica za kobasice , dostupna u 4 kapaciteta cilindra:
- SIRMAN IS V 15 IDRA 15 litara
- SIRMAN IS V 25 IDRA 25 litara
- SIRMAN IS V 35 IDRA 35 litara
- SIRMAN IS V 50 IDRA 50 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 640x480x1160 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 560 W – 0,75 Hp |
| Kapacitet cilindra | 35 litara |
| Visina cilindra | 460 mm |
| Prečnik cilindra | 320 mm |
| Hod klipa | 380 mm |
| Minimalna brzina klipa | 2’02“ |
| Maksimalna brzina klipa | 51“ |
| Brzina vraćanja klipa | 32“ |
| Standardni nastavci | 10-18-25 mm |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Težina | 101 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mesoreznica SIRMAN Galileo 370 EVO
Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mirra 275 C VERT.
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 275 mm idealna za manji restoran, zbog kompaktnih dimenzija.
- prečnik INOX noža 275 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- kapacitet sečenja 225 x 205 mm ili do prečnika Ø 205 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 235 mm
- hod klizača 220 mm
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš u zatvorenom prostoru
- Ugrađen oštrač noža
Dadaux 82 Classic #22 UNGER mlin za meso
- INOX kućište MONOBLOK iz jednog dela
- INOX glava
- INOX puž
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža- jednostavno održavanje
- glava Ø 82 mm (#22)
- šajbna prečnika rupe: Ø 3 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika LICOSWISS®
- silos kapaciteta 3 litra
Dadaux TX82 #22 UNGER mlin za meso
- INOX kućište MONOBLOK iz jednog dela
- INOX glava
- INOX puž
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža- jednostavno održavanje
- glava Ø 82 mm (#22)
- šajbna prečnika rupe: Ø 3 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika LICOSWISS®
- silos kapaciteta 3 litra

