Santos Blender #33GE
384 € cena bez PDV-a
Profesionalni blender – najniža cena u odnosu na kvalitet.
Profesionalni barski blender za pripremu bilo kog napitka sa mrvljenim ledom: koktela, smoothie, smrznutih napitaka, voćnih sokova, milk šejkova …
- zapremina čaše 1,25 lit. (cena dodatne čaše na upit)
- 2 brzine (13.000 i 16.000 rpm), za lakšu kontrolu pripreme.
- noževi blendera od nerđajućeg čelika.
- jednostavno čišćenje: odvojiva čaša, poklopac, nosač čaše, nož.
- otvor na poklopcu za dodavanje sastojaka tokom rada.
- Sigurnosne zaštite: bowl detection motor se zaustavlja kada se izvadi čaša blendera sa motorne baze i na ovaj način čuva sistem prenosa.
Profesionalni bleneder Santos #33: cena bez kompromisa kvalitetu – 2 godine garancije na uređaj za komercijalnu upotrebu.
Profesionalni barski blender Santos #33 dostupan je i u zelenoj boji.
Profesionalni blender – niska cena za visok kvalitet.
Profesionalni blender je uglavnom namenjen za obavljanje samo jedne funkcije:
da led, tečnost, voće pretvori u kremasta, „glatka“ (smoothie), smrznuta pića ili koktele.
Naravno, većina profesionalnih blendera može i više od toga, ali homogenizacija pića je njihova primarna funkcija.
Da bi obavio zadatak, profesionalni blender poseduje jak motor.
400 W/lit. je minimum snage koji osigurava deklarisan broj obrtaja noža prilikom opterećenja.
Za barski blender je važna uvek ista konzistencija, od blendiranja do blendiranja, kao i jednostavnost rada.
Dakle, jednostavan prekidač za uključivanje / isključivanje i eventulano prekidač za prvu i drugu brzinu.
To je sve što je zaista potrebno na porfesionalnom blenderu.
Eventualna pulsna funkcija daje korisniku malo veću kontrolu,
a tajmer sa automatskim isključivanjem zaista osigurava konzistentnost mešavine.
Santos profesionalni barski blender je savršeni primer: jak motor + jednostavnost rada + niska cena za vrhunski kvalitet.
Noževi blendera su izrađeni od nerđajućeg čelika, laserski naoštreni i dugotrajni.
Profesionalni blender koristi polikarbonatnu čašu, sa otvorom na poklopcu koji omogućava dodavanje sastojaka u toku rada,
obzirom da neki recepti zahtevaju određeni redosled ubacivanja sirovina tokom blendiranja.
Santos profesionalni barski blender #33 – niska cena održavanja i režervnih delova
Svi sklopovi se jednostavno rasklapaju (bez upotrebe alata) i peru.
SANTOS barski blenderi:
- Santos #62 brushless barski blender
- Santos #33E barski blender
- Santos #33GE barski blender
- Santos #54 drink mixer
| Dimenzije (ŠxDxV) | 180x180x420 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 600 W |
| Broj obrtaja motora | dve brzine, 13.000-16.000 rpm |
| Zapremina čaše | 1,25 lit. |
| Kontrola | mehanički prekidač |
| Materijal izrade čaše | polycarbonate |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316 |
| Materijal izrade kućišta | aluminijum |
| Težina | 2,9 kg |
| Standardi i usaglašenosti | ROHS, CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | SANTOS S.A.S. FRANCE |
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Sirman Modulo 4 ALOQNS multimikser
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

