Tefcold LPD900C/BLACK rashladna vitrina
1.930 € cena bez PDV-a
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima – 90 cm širine
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 158 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Horizontalna vitrina sa policama 75×23 / 7×28 / 75×33 + pod 75×44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima – 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 158 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 75×23 / 7×28 / 75×33 + pod 75×44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
LPD model dostupan u 3 širine:
- LPD900C/BLACK 90 cm
- LPD1200C/BLACK 120 cm
- LPD1500C/BLACK 150 cm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 905x745x1360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 580 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Dimenzija police | 750×440 mm, 750×330 mm, 750×280 mm, 750×230 mm |
| Broj polica | 3 police, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 158 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat, podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kaljeno staklo, kućište INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | staklene police |
| Boja | crna |
| Težina | 204 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold LCT750C/BLACK rashladna vitrina
Stona hladna vitrina sa kliznim vratima - 70 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 656x238 mm
- 60 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
LCT model dostupan i sa ravnim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
Tefcold LCT900C/BLACK rashladna vitrina
Stona hladna vitrina sa kliznim vratima - 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856x238 mm
- 78 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
LCT model dostupan i sa ravnim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
Tefcold LPD1200C/BLACK rashladna vitrina
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima - 120 cm širine
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 218 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Horizontalna vitrina sa policama 105x23 / 105x28 / 105x33 + pod 105x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold LPD1500C/BLACK rashladna vitrina
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima - 150 cm širine
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 277 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Horizontalna vitrina sa policama 135x23 / 135x28 / 135x33 + pod 135x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

