Tefcold LCT750F/BLACK rashladna vitrina
786 € cena bez PDV-a
Stona rashladna vitrina sa kliznim vratima – 70 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 656×238 mm
- 67 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata na zadnjoj strani
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena rashladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
Stona rashladna vitrina sa kliznim vratima – 70 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 656×238 mm
- 67 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena rashladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
LCT model dostupan i sa zakrivljenim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 700x560x670 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 242 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Dimenzija police | 656×238 mm |
| Broj polica | + pod, 2 police |
| Zapremina hlađene zone | 67 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat, podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kućište INOX AISI 304, kaljeno staklo |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | staklene police |
| Boja | crna |
| Težina | 65 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold LCT750C/BLACK rashladna vitrina
Stona hladna vitrina sa kliznim vratima - 70 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 656x238 mm
- 60 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
LCT model dostupan i sa ravnim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
Tefcold LCT900C/BLACK rashladna vitrina
Stona hladna vitrina sa kliznim vratima - 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856x238 mm
- 78 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
LCT model dostupan i sa ravnim prednjim staklom, u širini 70 ili 90 cm.
Tefcold LCT900F/BLACK rashladna vitrina
Stona rashladna vitrina sa kliznim vratima - 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856x238 mm
- 88 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena rashladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold LPD900C/BLACK rashladna vitrina
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima - 90 cm širine
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 158 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Horizontalna vitrina sa policama 75x23 / 7x28 / 75x33 + pod 75x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Povezani proizvodi
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

