Tefcold LPD1200C/BLACK rashladna vitrina
2.118 € cena bez PDV-a
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima – 120 cm širine
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 218 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Horizontalna vitrina sa policama 105×23 / 105×28 / 105×33 + pod 105×44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima – 120 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 218 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 105×23 / 105×28 / 105×33 + pod 105×44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
LPD model dostupan u 3 širine:
- LPD900C/BLACK 90 cm
- LPD1200C/BLACK 120 cm
- LPD1500C/BLACK 150 cm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1205x745x1360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 580 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Dimenzija police | 1050×440 mm, 1050×330 mm, 1050×280 mm, 1050×230 mm |
| Broj polica | 3 police, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 218 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat, podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kaljeno staklo, kućište INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | staklene police |
| Boja | crna |
| Težina | 246 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold LPD1500C/BLACK rashladna vitrina
Samostojeća hladna vitrina sa kliznim vratima - 150 cm širine
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 3 stakleme police + pod
- 277 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Horizontalna vitrina sa policama 135x23 / 135x28 / 135x33 + pod 135x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

