HOME » Ugostiteljska oprema » Maxima nadgradna salatara 160 cm 7x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 150 cm 5x 1/3 GN + 1x 1/2 GN
806 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 180 cm 8x 1/3 GN
899 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 160 cm 7x 1/3 GN
837 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 160 cm za 7 posuda 1/3 GN
- kapacitet 7x 1/3 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Šifra proizvoda:
Maxima 09400329
Kategorije: Fast food, Pizza oprema, Vitrine za priloge, Rashladna oprema, Salatare, Salatare
Opis
Nadgradna salatara za priloge 160 cm za 7 posuda 1/3 GN
- kapacitet 7x 1/3 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1600x395x435 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 7x GN 1/3 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 200 W |
| Temperaturni režim | 0°/+10°C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | +32° C / 65% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 50 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
636 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
682 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
775 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 150 cm 5x 1/3 GN + 1x 1/2 GN
806 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 150 cm za 5 posuda 1/3 GN + 1 posuda 1/2 GN
- kapacitet 5x 1/3 GN +1x 1/2 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja - otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Povezani proizvodi
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Mikser za testo Prismafood IBM10
961 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM15
1.065 € cena bez PDV-a
Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
1.316 € cena bez PDV-a
Profesionalna mešalica za testo - 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar - zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360x210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

