Aparat za točeni sladoled Protelex ICM-G22R – RETRO
4.131 € cena bez PDV-a
Retro aparat za sladoled na točenje – 2 ukusa + MIX / 18-25 L/h
- Produktivnost – 18-25 L/h (zavisi od gustine)
- Dva ukusa + MIX
- Bez pasterizatora
- Dva kompresora
- Dve vazdušne pumpe
- Odvojeno hlađenje tankova
- Elektronska kontrola rada – digitalni displej
- Podesiva temperatura
- Stand-by režim
- Sistem predhlađenja cilindara
- Podešavanje gustine točenog sladoleda
- Indikator grešaka
- Nerđajući čelik
- Jednostavno održavanje aparata za točeni sladoled
Retro aparat za sladoled na točenje – 2 ukusa + MIX / 18-25 L/h
- Profesionalna mašina
- Bez pasterizatora
- Tri ukusa sladoleda
- Elektronska kontrola rada – digitalni displej
- Stand-by režim +1°C – 10°C održava temperaturu proizvoda tokom noći
- Sistem predhlađenja cilindara
- Podešavanje gustine točenog sladoleda
- Indikator grešaka
- Nerđajući čelik
- Jednostavno održavanje aparata za točeni sladoled
- Zapremina cilindra 2x 1,8 litara
- Zapremina hlađenog tanka 2x 7 litara
- Vazdušna pumpa
- 2 kompresora Aspera Italy
- Gas u sistemu R404a
- Ekspanzioni ventil Danfoss Denmark
- Snaga hlađenja cilindra 2,1 kW
- Snaga hlađenja tanka 0,3 kW
- Temperatura tanka +1°C – 10°C
- Hlađenje kompresora vazdušno
- Proizvodnja sladoleda po satu 18-25 litara/h
- Materijal izrade kućišta INOX
| Kapacitet | 18-25 L/h |
|---|---|
| Dimenzije (ŠxDxV) | 540x720x1470 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,4 kW |
| Rashladni fluid | Gas R 290, 430 g + 40 g |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Težina | 115 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Protelex GmbH Germany (Asia) |
Povezani proizvodi
Aparat za točeni sladoled Protelex ICM-908
Aparat za točeni sladoled ili frozen yogurt - sa 2 ukusa + MIX / 18-25 L/h
- Bez pasterizatora
- Elektronska kontrola rada
- Stand-by režim +1°C - 10°C održava temperaturu proizvoda tokom dužeg nekorišćenja
- Sistem predhlađenja cilindara
- Podešavanje gustine proizvoda
- Ciklus samopranja
- Indikator praznog tanka
- Indikator grešaka
- Jednostavno održavanje
- Temperatura tanka+1°C - 10°C
Aparat za točeni sladoled Protelex ICM-G755
Aparat za točenje sladoleda ili smrznutog jogurta - za 2 ukusa i 1 mix
- Bez pasterizatora
- 2 ukusa + MIX
- Elektronska kontrola rada
- Stand-by režim +1°C - 10°C održava temperaturu proizvoda tokom dužeg nekorišćenja
- Sistem predhladjenja cilindara
- Podešavanje gustine proizvoda
- Indikator praznog tanka
- Indikator grešaka
- Jednostavno održavanje
Ova točilica slaodleda ima tri ručice za serviranje - dva ukusa i jedan mix (mešavina ukusa).
Nemox FRIX AIR
Aparat za pripremu smrznutih proizvoda FRIXAIR je jednostavan i zabavan za korišćenje: poboljšava veštine i kreativnost profesionalnog korisnika.
Sa FRIXAIR-om svaki dan možete ponuditi originalan, maštovit i raznovrstan jelovnik uz minimalan napor.
FRIXAIR ubrzava pripremu predjela, glavnih jela i deserta.
FRIKSAIR je idealan za pravljenje musa, sorbeta, sladoleda, sosova i supa, koktela i aperitiva.
https://youtu.be/SUhCPi-JY2w
