Afinox FRESH PLUS 3P L – Hladni sto 3 vrata
2.002 € cena bez PDV-a
Hladni sto 3 vrata EN standard – ravna ploča
- bez polica
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 340 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 3 nosača plehova EN 400×600 mm po vratima (ukupno 9)
- Radna ploča od INOXA
Rashladni pultovi FRESH PLUS, na nogarama, dubine 700 mm, izrađeni su od višeslojnog steel-PET čelika, sa radnom pločom od AISI 304 nerđajućeg čelika.
Hladni sto 3 vrata EN standard – ravna ploča
- bez polica
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 340 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 3 nosača plehova EN 400×600 mm po vratima (ukupno 9)
- Radna ploča od INOXA
Rashladni pultovi FRESH PLUS, na nogarama, dubine 700 mm, izrađeni su od višeslojnog steel-PET čelika, sa radnom pločom od AISI 304 nerđajućeg čelika.
Steel-PET premaz – inovativni ekološki materijal za poboljšanu higijenu, lako se čisti, izgled i boja totalno uporedivi sa nerđajućim čelikom. Materijal pogodan za kontakt za hranom, izrađen bez upotrebe PVC-a, otporan na rastvarače, trljanje i temperaturu.
Moguća doplata za splashback uzdignuće (zaštita od izlivanja tečnosti sa radne ploče)
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1926x700x850 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 426x600x558 mm x3 |
| Neto zapremina | 340 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 149 W |
| Temperaturni režim | +2°/+7°C |
| Rashladni fluid | 70 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | nema |
| Nosači polica | ukupno 9 nosača, 3x EN 400×600 mm L nosača po vratima |
| Materijal izrade | Steel-PET čelik, Radna ploča – INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatni nosači plehova, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 123 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Afinox TRK 602 TN – Hladni sto 2 vrata
Hladni sto sa 2 vrata dubine 600 mm
- Temperaturni režim rada 0°/+8° C
- 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima (430 x 325 mm) - ukupno 2
- Ravna radna ploča
- Izrada od Inoxa AISI 304
- Digitalna kontrola
- Automatsko otapanje i isparavnaje kondenzovane vode
Afinox FRESH PLUS 4P C – Hladni sto 4 vrata
Plusni hladni sto 4 vrata EN standard - ravna ploča
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 454 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 1 polica EN 400x600 mm po vratima (ukupno 4)
- Radna ploča od INOXA
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

