Afinox FRESH PLUS 4P C – Hladni sto 4 vrata
2.238 € cena bez PDV-a
Plusni hladni sto 4 vrata EN standard – ravna ploča
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 454 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 1 polica EN 400×600 mm po vratima (ukupno 4)
- Radna ploča od INOXA
Rashladni pultovi FRESH PLUS, na nogarama, dubine 700 mm, izrađeni su od višeslojnog steel-PET čelika, sa radnom pločom od AISI 304 nerđajućeg čelika.
Plusni hladni sto 4 vrata EN standard – ravna ploča
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 454 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 1 polica EN 400×600 mm po vratima (ukupno 4)
- Radna ploča od INOXA
Rashladni pultovi FRESH PLUS, na nogarama, dubine 700 mm, izrađeni su od višeslojnog steel-PET čelika, sa radnom pločom od AISI 304 nerđajućeg čelika.
Steel-PET premaz – inovativni ekološki materijal za poboljšanu higijenu, lako se čisti, izgled i boja totalno uporedivi sa nerđajućim čelikom. Materijal pogodan za kontakt za hranom, izrađen bez upotrebe PVC-a, otporan na rastvarače, trljanje i temperaturu.
Moguća doplata za splashback uzdignuće (zaštita od izlivanja tečnosti sa radne ploče)
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2452x700x850 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 426x600x558 mm x4 |
| Neto zapremina | 454 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 149 W |
| Temperaturni režim | +2°/+7°C |
| Rashladni fluid | 70 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Dimenzija police | EN 600×400 mm |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | Steel-PET čelik, Radna ploča – INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatni nosači plehova, točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 124 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Afinox FRESH PLUS 2P C – hladni sto
Rashladni sto 2 vrata - ravna ploča - EN standard
Rashladni pultovi FRESH PLUS, na nogarama, dubine 700 mm, izrađeni su od višeslojnog steel-PET čelika, sa radnom pločom od AISI 304 nerđajućeg čelika.- rashladni boks sa dvoje vrata
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 227 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 1 polica EN 400x600 mm po vratima
- Radna ploča od INOXA
Afinox FRESH PLUS 3P L – Hladni sto 3 vrata
Hladni sto 3 vrata EN standard - ravna ploča
- bez polica
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 340 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 3 nosača plehova EN 400x600 mm po vratima (ukupno 9)
- Radna ploča od INOXA
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

