Afinox TRK 602 TN – Hladni sto 2 vrata
2.101 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa 2 vrata dubine 600 mm
- Temperaturni režim rada 0°/+8° C
- 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima (430 x 325 mm) – ukupno 2
- Ravna radna ploča
- Izrada od Inoxa AISI 304
- Digitalna kontrola
- Automatsko otapanje i isparavnaje kondenzovane vode
Rashladni pultovi TRK 600 napravljeni su u potpunosti od nerđajućeg čelika AISI 304. Ugostiteljski pultovi za rad u normalnoj temperaturi, idealni za mala radna okruženja.
Hladni sto sa 2 vrata dubine 600 mm
- Temperaturni režim rada 0°/+8° C
- 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima (430 x 325 mm) – ukupno 2
- Ravna radna ploča
- Izrada od Inoxa AISI 304
- Digitalna kontrola
- Automatsko otapanje i isparavnaje kondenzovane vode
Rashladni pultovi TRK 600 napravljeni su u potpunosti od nerđajućeg čelika AISI 304. Ugostiteljski pultovi za rad u normalnoj temperaturi, idealni za mala radna okruženja.
Zahvaljujući dubini od samo 600 mm garantuju maksimalnu udobnost rada uz minimalni prostor koji zauzimaju.
Plusni rashladni stolovi TRK su dostupni u varijantama sa 2 vrata, 3 vrata ili 4 vrata, a moguće je poručiti i model gde radna ploča ima splashback uzdignuće (100 mm).
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1260x600x850 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 360x490x560 mm x2 |
| Neto zapremina | 136 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 335 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | 85 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | 430×325 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 76 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Afinox FRESH PLUS 3P C – Hladni sto 3 vrata
Rashladni sto 3 vrata - ravna ploča - EN standard
- rashladni boks sa troje vrata
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 340 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 1 polica EN 400x600 mm po vratima (ukupno 3)
- Radna ploča od INOXA
Afinox FRESH PLUS 4P L – Hladni sto 4 vrata
Hladni sto 4 vrata EN standard - ravna ploča
- bez polica
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 454 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 3 nosača plehova EN 400x600 mm po vratima (ukupno 12)
- Radna ploča od INOXA
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkAfinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.

