Afinox FRESH PLUS 4P L – Hladni sto 4 vrata
2.364 € cena bez PDV-a
Hladni sto 4 vrata EN standard – ravna ploča
- bez polica
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 454 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 3 nosača plehova EN 400×600 mm po vratima (ukupno 12)
- Radna ploča od INOXA
Rashladni pultovi FRESH PLUS, na nogarama, dubine 700 mm, izrađeni su od višeslojnog steel-PET čelika, sa radnom pločom od AISI 304 nerđajućeg čelika.
Hladni sto 4 vrata EN standard – ravna ploča
- bez polica
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 454 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 3 nosača plehova EN 400×600 mm po vratima (ukupno 12)
- Radna ploča od INOXA
Rashladni pultovi FRESH PLUS, na nogarama, dubine 700 mm, izrađeni su od višeslojnog steel-PET čelika, sa radnom pločom od AISI 304 nerđajućeg čelika.
Steel-PET premaz – inovativni ekološki materijal za poboljšanu higijenu, lako se čisti, izgled i boja totalno uporedivi sa nerđajućim čelikom. Materijal pogodan za kontakt za hranom, izrađen bez upotrebe PVC-a, otporan na rastvarače, trljanje i temperaturu.
Moguća doplata za splashback uzdignuće (zaštita od izlivanja tečnosti sa radne ploče)
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2452x700x850 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 426x600x558 mm x4 |
| Neto zapremina | 454 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 149 W |
| Temperaturni režim | +2°/+7°C |
| Rashladni fluid | 70 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | nema |
| Nosači polica | 3 para L nosača 600×400 po vratima, ukupno 12 nosača |
| Materijal izrade | Steel-PET čelik, Radna ploča – INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 122 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Afinox TRK 602 TN – Hladni sto 2 vrata
Hladni sto sa 2 vrata dubine 600 mm
- Temperaturni režim rada 0°/+8° C
- 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima (430 x 325 mm) - ukupno 2
- Ravna radna ploča
- Izrada od Inoxa AISI 304
- Digitalna kontrola
- Automatsko otapanje i isparavnaje kondenzovane vode
Afinox FRESH PLUS 3P C – Hladni sto 3 vrata
Rashladni sto 3 vrata - ravna ploča - EN standard
- rashladni boks sa troje vrata
- Digitalni termostat
- Automatsko otapanje i isparavnje kondenzovane vode
- zapremina rashladnog boksa 340 litara
- režim rada: +2/+7 °C
- 1 polica EN 400x600 mm po vratima (ukupno 3)
- Radna ploča od INOXA
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzk
