Afinox Artic 1400BT – zamrzivač
3.378 € cena bez PDV-a
Profesionalni zamrzivač dvokrilni – puna vrata Artic 1400BT
- za GN standard
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Serija ARTIC je odlično rešenje za one koji žele osnovni dizajn i odlične performanse. Izolacija od 90mm garantuje visoke performanse konzervacije, kao i nisku potrošnju električne energije, zahvaljujući smanjenom nivou disperzije.
Optimizovan sistem ventilacije – odstojnici na zadnjoj strani poboljšavaju protok vazduha.
Skriveni isparivač (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agensa.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima – ukupno 6
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica visine 40 mm – 48 komada
Vertikalni zamrzivač Artic 1400 je dostupan sa i u plusnom režimu (frižider), kao i u manjoj dimenziji – jednokrilni.
Profesionalni zamrzivač dvokrilni – puna vrata Artic 1400BT
- za GN standard
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Serija ARTIC je odlično rešenje za one koji žele osnovni dizajn i odlične performanse. Izolacija od 90mm garantuje visoke performanse konzervacije, kao i nisku potrošnju električne energije, zahvaljujući smanjenom nivou disperzije.
Optimizovan sistem ventilacije – odstojnici na zadnjoj strani poboljšavaju protok vazduha.
Skriveni isparivač (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agensa.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima – ukupno 6
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica visine 40 mm – 48 komada
Vertikalni zamrzivač Artic 1400 je dostupan sa i u plusnom režimu (frižider), kao i u manjoj dimenziji – jednokrilni.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1466x839x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 x2 |
| Neto zapremina | 916 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 526 W |
| Potrošnja el. energije | 14 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladna snaga | 735 W |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3+3 plastificirane rešetkaste police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 240 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

