Afinox Energy 1400 BT PC dvokrilni zamrzivač
3.733 € cena bez PDV-a
Profesionalni dvokrilni zamrzivač puna vrata Energy 1400 BT PC
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa nogarama ili mogućnošću postavljanja točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- Puna inox vrata
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima (ukupno 6)
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa E
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm – 48 komada
Vertikalni zamrzivač Energy 1400 je dostupan sa punim ili staklenim vratima, kao i u plusnom režimu (frižider).
Dostupan i manji model Energy Lux 700 BT PC.
Profesionalni dvokrilni zamrzivač puna vrata Energy 1400 BT PC
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa nogarama ili mogućnošću postavljanja točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- Puna inox vrata
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima (ukupno 6)
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa E
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm – 48 komada
Vertikalni zamrzivač Energy 1400 je dostupan sa punim ili staklenim vratima, kao i u plusnom režimu (frižider).
Dostupan i manji model Energy Lux 700 BT PC.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1466x847x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 mm, x2 |
| Neto zapremina | 916 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 526 W |
| Rashladna snaga | 735 W |
| Potrošnja el. energije | 14 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3+3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | 20x L klizača za EN600x400 |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 243 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

