Afinox Energy 1400 TN PC dvokrilni frižider
3.363 € cena bez PDV-a
Dvokrilni inox frižider puna vrata Energy 1400 TN PC
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa nogarama ili mogućnošću postavljanja točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima (ukupno 6)
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa C – niska potrošnja energije
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm – 48 komada
Vertikalni frižider Energy 1400 je dostupan sa punim ili staklenim vratima, kao i u minusnom režimu (zamrzivač).
Dostupan i manji model Energy Lux 700 TN PC.
Dvokrilni inox frižider puna vrata Energy 1400 TN PC
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa nogarama ili mogućnošću postavljanja točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima (ukupno 6)
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa C – niska potrošnja energije
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm – 48 komada
Vertikalni frižider Energy 1400 je dostupan sa punim ili staklenim vratima, kao i u minusnom režimu (zamrzivač).
Dostupan i manji model Energy Lux 700 TN PC.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1466x847x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 mm, x2 |
| Korisna zapremina | 916 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 175 W |
| Rashladna snaga | 502 W |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3+3 plastificirane rešetkaste police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 243 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Afinox Energy Lux 700 BT PC zamrzivač
Profesionalni inox zamrzivač puna vrata Energy Lux 700 BT PC
- za GN standard
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa čeličnim presovanim unutrašnjim stranicama, sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa C - niska potrošnja energije
- Opcionalno - LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 posuda visine 40 mm - 24 komada
- Maksimalni broj plehova - 35 komada (5 lit - 165 x 360 mm, visine 120mm)
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

