Afinox Energy Lux 700 BT PC zamrzivač
2.555 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox zamrzivač puna vrata Energy Lux 700 BT PC
- za GN standard
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa čeličnim presovanim unutrašnjim stranicama, sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa C – niska potrošnja energije
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 posuda visine 40 mm – 24 komada
- Maksimalni broj plehova – 35 komada (5 lit – 165 x 360 mm, visine 120mm)
Vertikalni zamrzivač Energy Lux 700 je dostupan sa punim ili staklenim vratima, kao i u plusnom režimu (frižider).
Profesionalni inox zamrzivač puna vrata Energy Lux 700 BT PC
- za GN standard
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa čeličnim presovanim unutrašnjim stranicama, sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa C – 5 kWh/24h
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 posuda visine 40 mm – 24 komada
- Maksimalni broj plehova – 35 komada (5 lit – 165 x 360 mm, visine 120mm)
Vertikalni zamrzivač Energy Lux 700 je dostupan sa punim ili staklenim vratima, kao i u plusnom režimu (frižider).
| Dimenzije (ŠxDxV) | 715x847x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 mm |
| Korisna zapremina | 458 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 540 W |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | upresovani nosači |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom, LED svetlo |
| Težina | 149 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Afinox Energy 1400 TN PC dvokrilni frižider
Dvokrilni inox frižider puna vrata Energy 1400 TN PC
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa nogarama ili mogućnošću postavljanja točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima (ukupno 6)
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa C - niska potrošnja energije
- Opcionalno - LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm - 48 komada
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

