Afinox Artic 1400TN – frižider
3.007 € cena bez PDV-a
Dvokrilni frižider puna vrata Artic 1400TN
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Serija ARTIC je odlično rešenje za one koji žele osnovni dizajn i odlične performanse. Izolacija od 90mm garantuje visoke performanse konzervacije, kao i nisku potrošnju električne energije, zahvaljujući smanjenom nivou disperzije.
Optimizovan sistem ventilacije – odstojnici na zadnjoj strani poboljšavaju protok vazduha.
Skriveni isparivač vazduha (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agensa.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima – ukupno 6
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa C – niska potrošnja energije
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica visine 40 mm – 48 komada
Vertikalni frižider Artic 1400 je dostupan sa i u minusnom režimu (zamrzivač), kao i u manjoj dimenziji – jednokrilni.
Dvokrilni frižider puna vrata Artic 1400TN
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Serija ARTIC je odlično rešenje za one koji žele osnovni dizajn i odlične performanse. Izolacija od 90mm garantuje visoke performanse konzervacije, kao i nisku potrošnju električne energije, zahvaljujući smanjenom nivou disperzije.
Optimizovan sistem ventilacije – odstojnici na zadnjoj strani poboljšavaju protok vazduha.
Skriveni isparivač vazduha (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agensa.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima – ukupno 6
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa C – niska potrošnja energije
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica visine 40 mm – 48 komada
Vertikalni frižider Artic 1400 je dostupan sa i u minusnom režimu (zamrzivač), kao i u manjoj dimenziji – jednokrilni.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1466x839x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 x2 |
| Korisna zapremina | 916 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 175 W |
| Potrošnja el. energije | 2 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Rashladna snaga | 502 W |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3+3 plastificirane rešetkaste police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 240 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

