Profesionalni električni šporet sa rernom Vital EKF7020K
2.184 € cena bez PDV-a
Profesionalni šporet sa rernom – el. struja 400VAC
- 4 kvadratne grejne ploče – ringle: 220×220 mm
- 4x 2,6 kW
- 6 pozicija prekidača
- svetlosni indikator uključene ringle
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
Električna statička rerna
- GN 2/1 5kW
- termostatska kontrola 50-330°C
- nezavisni termostati za gornje i donje grejače rerne
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Profesionalni šporet sa rernom serija 700 – el. struja 400VAC
- čelična konstrukcija INOX AISI 304
- upuštena površina sa ringlama – utisnuto za sakupljanje tečnosti i sprečavanje prosipanja
- lampica indikator rada uredjaja
- kontrolne tipke sa prednje strane
- ringle hermetički zatvorene
- kontrola ringli pomoću višestepenog prekidača – 6 nivoa
Statička rerna:
- osnova rerne perforirani lim od nerdjajućeg čelika
- grejanje rerne gornjim i donjim grejačima koji se mogu samostalno podesiti
- termostat za regulaciju temperature od 50 ° C do 300 ° C
- nezavisni termostati za gornje i donje grejače rerne
- noge od nerdjajućeg čelika podesive po visini
Vital 700 linija profesionalnih električnih šporeta sa kvadratnim ringlama:
Profesionalni električni šporet bez rerne – serija 700:
- EKO7010K električni TOP šporet sa 2 ringle
- EKO7020K električni TOP šporet sa 4 ringle
- EKO7030K električni TOP šporet sa 6 ringli
Profesionalni električni šporet sa rernom – serija 700:
- EKF7020K električni šporet sa 4 ringle
- EKF7030K električni šporet sa 6 ringli + rerna + ormarić
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 15,4 kW |
| Broj ringli | 4 |
| Snaga ringli | 2,6 kW |
| Dimenzija ringle | 220×220 mm |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 5 kW |
| Kontrola rerne | nezavisni termostati za gornje i donje grejače |
| Termostat rerne | 50°-300° C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 77 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

