HOME » Ugostiteljska oprema » Profesionalni električni top šporet Vital EKO7020K
Profesionalni električni šporet sa rernom Vital EKF7020K
2.184 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni šporet AEO-470
437 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni top šporet Vital EKO7020K
1.505 € cena bez PDV-a
Profesionalni TOP šporet sa 4 ringle:
- 4 kvadratne grejne ploče – ringle: 220×220 mm
- 4x 2,6 kW
- 6 pozicija prekidača
- svetlosni indikator uključene ringle
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
Top varijanta električnog šporeta sa 4 ringle
Šifra proizvoda:
VITAL EKO7020K
Kategorije: Šporeti, Linija 700, Termo blok
Opis
Profesionalni električni TOP šporet sa 4 ringle – serija 700
- čelična konstrukcija INOX AISI 304
- upuštena površina sa ringlama – utisnuto za sakupljanje tečnosti i sprečavanje prosipanja
- lampica indikator rada uređaja
- kontrolne tipke sa prednje strane
- ringle hermetički zatvorene
- kontrola ringli pomoću višestepenog prekidača – 6 nivoa
Vital 700 linija profesionalnih električnih šporeta sa kvadratnim ringlama:
Profesionalni električni TOP šporet – serija 700:
- EKO7010K električni TOP šporet sa 2 ringle
- EKO7020K električni TOP šporet sa 4 ringle
- EKO7030K električni TOP šporet sa 6 ringli
Profesionalni električni šporet sa rernom – serija 700:
- EKF7020K električni šporet sa 4 ringle
- EKF7030K električni šporet sa 6 ringli + rerna + ormarić
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x280 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10,4 kW |
| Broj ringli | 4 |
| Snaga ringli | 2,6 kW |
| Dimenzija ringle | 220×220 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 47 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Povezani proizvodi
Profesionalni gasni šporet sa elektro rernom Giorik CG940E
3.995 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni šporet + elektro rerna - serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 2 mm
- 4 gorionika
- 2x 6 kW + 2x 10 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6,2 kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik EN920G blok sto
804 € cena bez PDV-a
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a

