Profesionalni električni šporet sa rernom Giorik CV741E
3.865 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni šporet 4 grejne zone i rerna – ravna ploča od staklokeramike – serija 700
- 4 grejne zone Ø230 mm
- 4x 2,1 kW
- 6 pozicija prekidača
Električna statička rerna
- GN 2/1 6,2kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Profesionalni električni šporet 4 grejne zone i rerna – ravna ploča staklokeramika – serija 700
Staklokeramička ploča 6 mm debljine
4 grejne zone Ø230 mm
- upresovana gornja ploča debljine 2 mm
- čelična konstrukcija INOX AISI 304
- lampica upozorenja za proveru ispravnosti rada uređaja
- kontrolne tipke ne izlaze izvan površine gornje ploče kako bi se izbegli slučajni udari i oštećenja
- grejne zone ocrtane na staklenoj grejnoj površini
- regulator snage za nezavisnu kontrolu temperature u zonama
- 2,1 kW snaga svake grejne zone
Profesionalni električni šporet sa staklokeramičkom pločom i rernom 2/1 GN
Profesionalna električne statička rerna:
- GN 2/1 rerna
- osnova rerne od čelika
- grejanje rerne gornjim i donjim grejačima koji se mogu samostalno podesiti
- prekidač sa četiri položaja – kombinacija rada grejača
- termostat za regulaciju temperature od 50 ° C do 300 ° C
- sigurnosni termostat – prevencija pregrevanja
Podesive nogare 850-900 mm.
Kompletno izradjeno od nerdjajućeg čelika AISI 304.
GIORIK Unika 700 linija profesionalnih električnih šporeta sa staklokeramičkom ravnom pločom
Profesionalni električni šporet – ravna staklokeramička ploča – serija 700:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 14,6 kW |
| Grejna zona | 4x 2,1 kW, 4 grejne zone Ø230 mm |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 6,2 kW |
| Kontrola rerne | 4 pozicije prekidača: gornji grejač, donji grejač, oba grejača, isključeno |
| Termostat rerne | 50°-300° C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 130 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Profesionalni električni šporet Giorik CV721G
Profesionalni električni šporet Giorik CV741G
Profesionalni električni šporet Giorik CV921G
Profesionalni električni šporet Giorik CV941G
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FE9117 električna friteza
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

