Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1025
739 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1025 analogna
Mikrotalasna pećnica ENTRY LEVEL za komercijalnu upotrebu.
Manuelna kontrola
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa jednim magnetronom 2.450Mhz
1000 W izlazne snage (1x 1000 W)
22 litre mikrotalasna komora
Tajmer 0-6 minuta
Podešavanje izlazne snage:
- 1000 W 100%
Materijal izrade:
- emajlirani čelični lim
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1025 analogna
Mikrotalasna pećnica ENTRY LEVEL za komercijalnu upotrebu.
Manuelna kontrola
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa jednim magnetronom 2.450Mhz
1000 W izlazne snage (1x 1000 W)
22 litre mikrotalasna komora
Tajmer 0-6 minuta
Podešavanje izlazne snage:
- 1000 W 100%
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- emajlirani čelični lim
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 510x360x306 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330x330x200h mm |
| Zapremina komore | 22 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.490 W |
| Izlazna snaga | 1.000 W |
| Magnetroni | 1 magnetron |
| Prenos mikrotalasa | 1 rotirajući mešač ispod komore |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 1 nivo snage, analogna kontrola |
| Programiranje | nema |
| Tajmer | 0 – 6 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | emajlirani čelični lim |
| Materijal izrade kućišta | emajlirani čelični lim |
| Težina | 18 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne

