Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1027
1.040 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1027 1000W
Mikrotalasna pećnica sa manuelnom kontrolom, kompaktne konstrukcije, 1.000W izlazne snage: sistem širenja mikrotalasa odozdo prema gore, omogućava brz i ujednačen rad; tajmer od 30 minuta sa zvučnim signalom i automatskim gašenjem za podešavanje radnog vremena mikrotalasne rerne.
Selektor izlazne snage sa 6 pozicija:
- 1000 W za kuvanje
- 600 W za podgrevanje
- 440 W
- 340 W odmrzavanje
- 250 W
- 100 W
Dimenzije komore za ½ gastronorm
Potpuno ravna ploča unutar komore, u keramičkom staklu
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa jednim magnetronom 2.450Mhz
1000 W izlazne snage (1x 1000 W)
22 litre mikrotalasna komora
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1027 1000W
Mikrotalasna pećnica sa manuelnom kontrolom, kompaktne konstrukcije, 1.000W izlazne snage: sistem širenja mikrotalasa odozdo prema gore, omogućava brz i ujednačen rad; tajmer od 30 minuta sa zvučnim signalom i automatskim gašenjem za podešavanje radnog vremena mikrotalasne rerne.
Selektor izlazne snage sa 6 pozicija:
- 1000 W za kuvanje
- 600 W za podgrevanje
- 440 W
- 340 W odmrzavanje
- 250 W
- 100 W
Dimenzije komore za ½ gastronorm
Veliko start dugme
Potpuno ravna ploča unutar komore, u keramičkom staklu
Manuelna kontrola
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa jednim magnetronom 2.450Mhz
1000 W izlazne snage (1x 1000 W)
22 litre mikrotalasna komora
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- Konstrukcija i komora su napravljeni od nerđajućeg čelika za brzo i lako čišćenje
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal
| Dimenzije (ŠxDxV) | 510x360x306 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330x330x200h mm |
| Zapremina komore | 22 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.490 W |
| Izlazna snaga | 1.000 W |
| Magnetroni | 1 magnetron |
| Prenos mikrotalasa | 1 rotirajući mešač ispod komore |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 6 nivoa izlazne snage, analogna kontrola |
| Programiranje | nema |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 18 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

