Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1037
1.137 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1037 1000W
Mikrotalasna pećnica sa digitalnom kontrolom, kompaktne konstrukcije, 1.000W izlazne snage: sistem širenja mikrotalasa odozdo prema gore, omogućava brz i ujednačen rad; tajmer od 99 minuta sa zvučnim signalom i automatskim gašenjem za podešavanje radnog vremena mikrotalasne rerne; 10 programa rada; x2 dugme za dupliranje vremena programa.
Selektor izlazne snage u 3 nivoa:
- 1000 W za kuvanje
- 500 W za podgrevanje
- 340 W odmrzavanje
Dimenzije komore za ½ gastronorm
Potpuno ravna ploča unutar komore, u keramičkom staklu
Digitalna kontrola
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa jednim magnetronom 2.450Mhz
1000 W izlazne snage (1x 1000 W)
22 litre mikrotalasna komora
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1037 1000W
Mikrotalasna pećnica sa digitalnom kontrolom, kompaktne konstrukcije, 1.000W izlazne snage: sistem širenja mikrotalasa odozdo prema gore, omogućava brz i ujednačen rad; tajmer od 99 minuta sa zvučnim signalom i automatskim gašenjem za podešavanje radnog vremena mikrotalasne rerne; 10 programa rada; x2 dugme za dupliranje vremena programa.
Selektor izlazne snage u 3 nivoa:
- 1000 W za kuvanje
- 500 W za podgrevanje
- 340 W odmrzavanje
Dimenzije komore za ½ gastronorm
Potpuno ravna ploča unutar komore, u keramičkom staklu
Digitalna kontrola
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa jednim magnetronom 2.450Mhz
1000 W izlazne snage (1x 1000 W)
22 litre mikrotalasna komora
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- Konstrukcija i komora su napravljeni od nerđajućeg čelika za brzo i lako čišćenje
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal
| Dimenzije (ŠxDxV) | 510x360x306 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330x330x200h mm |
| Zapremina komore | 22 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.490 W |
| Izlazna snaga | 1.000 W |
| Magnetroni | 1 magnetron |
| Prenos mikrotalasa | 1 rotirajući mešač ispod komore |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 3 nivoa snage, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Programiranje | 10 programa rada |
| Tajmer | 0 – 99 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 18 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

