Mašina za pranje tanjira Sammic UX-120BC DD
5.173 € cena bez PDV-a
Mašina za pranje tanjira sa konstantnom temperaturom ispiranja – atmosferski bojler sa pumpom
Sani-Control: garantovana dezinfekcija.
Ekskluzivne Hidroblade™ ruke za pranje: maksimalna efikasnost.
Trostruki sistem filtriranja.
6 programa pranja – vreme i temperatura vode
Garantovana sanitacija
- GARANTOVANA DEZINFEKCIJA u skladu sa standardom DIN 10534.
- Funkcija THERMAL LOCK: Osigurava da će se ispiranje obaviti na idealnoj temperaturi za dezinfekciju čaša (65° C) i tanjira (87° C).
- Sistem ISPIRANJA SA KONSTANTNOM VISOKOM TEMPERATUROM VODE za optimalnu dezinfekciju.
- PUMPA VISOKOG PRITISKA garantuje efikasno ispiranje (usled niskog pritiska u vodovodnoj mreži).
- WRAS sertifikovan (Water Regulations Approval Scheme).
Mašina za pranje tanjira sa konstantnom temperaturom ispiranja – atmosferski bojler sa pumpom
Sani-Control: garantovana dezinfekcija.
Ekskluzivne Hidroblade™ ruke za pranje: maksimalna efikasnost.
Trostruki sistem filtriranja.
Garantovana sanitacija
- GARANTOVANA DEZINFEKCIJA u skladu sa standardom DIN 10534.
- Funkcija THERMAL LOCK: Osigurava da će se ispiranje obaviti na idealnoj temperaturi za dezinfekciju posuđa – 85° C.
- Sistem ISPIRANJA SA KONSTANTNOM VISOKOM TEMPERATUROM VODE za optimalnu dezinfekciju.
- PUMPA VISOKOG PRITISKA garantuje efikasno ispiranje (usled niskog pritiska u vodovodnoj mreži).
- WRAS sertifikovan (Water Regulations Approval Scheme).
Nov dizajn tanka – upresovan
- Ergonomski dizajn sa zaobljenim uglovima kako bi se sprečilo nakupljanje prljavštine i olakšalo čišćenje.
- Kompaktna zapremina rezervoara (50% uštede vode u poređenju sa prethodnom serijom).
Hydroblade™ sistem prskalica
- Redizajnirane mlaznice za bolje performanse pranja.
- Monoblok dizajn, pruža izdržljivost i otpornost na udarce.
- 30% uštede u potrošnji vode tokom ispiranja (u poređenju sa prethodnom serijom).
Tri filtera: površinski, tank i izbacivanje vode
Održava vodu za pranje u optimalnim uslovima za konstantan učinak pranja.
Jednostavnost i svestranost upotrebe
- „FLOW“ mehanizam za otvaranje: omogućava podizanje haube uz manje napora
- Veliki otvor 43 cm: pogodno za GN 1/1 i EN tacne
- Površinski filteri od nerđajućeg čelika za veću stabilnost i otpornost tokom intenzivne upotrebe
Vrhunsko pranje posuđa
- SOFT START: progresivno pokretanje pumpe za pranje radi zaštite lomljivih predmeta.
- LCD ekran u boji: intuitivna komunikacija statusa mašine pomoću poruka, kodova u boji i ikona.
- Namenski ciklusi: izbor idealnog programa pranja pomoću ikona.
- Prilagodljivo: omogućava da se glavni parametri mašine prilagode potrebama svakog korisnika.
- PRIKAZ TEMPERATURE
- Funkcija Wash Plus+: povećava intenzitet ciklusa pranja za bolje performanse pranja
- Kontrolna tabla sa IP65 zaštitom od vlage.
60 godina iskustva u proizvodnji mašina
| Dimenzije (ŠxDxV) | 648x756x1508 mm |
|---|---|
| Korpa | 500×500 mm za pranje čaša, 500×500 mm za pranje tanjira |
| Napajanje | 400 VAC |
| Visina otvora | 430 mm |
| Ukupna snaga | 12,5 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 10 kW |
| Grejač bojlera | 9 kW |
| Grejač tanka | 2,5 kW |
| Pumpa pranja | 1 kW |
| Kapacitet bojlera | 12 lit. |
| Kapacitet tanka | 25 lit. |
| Ciklus pranja | 90 sekundi program za čaše, 60/90/100/150/210 sekundi, 5 ciklusa |
| Ucinak pranja za 1h | 60/40/36/24/17 korpi na sat |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,8 lit. |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na toplu vodu 55° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 32 mm, pumpa za izbacivanje vode |
| Opcionalna dodatna oprema | ulazni sto sa sudoperom, izlazni sto, eksterni depurator – omekšivač vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 116 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje tanjira Elframo C 66 DGT Booster
Mašina za sudove sa haubom je najbolja opcija za objekte sa više od 120 sedećih mesta.
Double skin - struktura mašine sa duplim zidovima.
Booster pumpa ispiranja
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi - 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Ispiranje sa booster pumpom
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta
Povezani proizvodi
Mašina za pranje crnog posuđa Elframo LP 130 VE
Mašina za pranje crnog posuđa - najveća korpa Elframo LP VE serija
1385×700 mm korpa pranja
korisna visina 641 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Duple ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 35-55° C
Masine za pranje crnog posuđa LP VE serije
Mašina za pranje belog posuđa Elframo C 44 DGT
Mašina za pranje posuđa sa haubom
Double skin - struktura mašine sa duplim zidovima.
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi - 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta

