Mašina za pranje sudova Elframo BE 50 CP PS
1.829 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje sudova – najniža cena na tržištu profesionalnih mašina za pranje tanjira.
korpa 500×500 mm
Elframo BASIC profesionalna mašina za pranje sudova
- Profesionalna mašina za sudove BE50, sa korpom 500×500 mm, dizajnirana i napravljen da omogući maksimalne rezultate pranja sa niskom potrošnjom vode i električne energije.
- Idealno rešenje za barove, manje restorane i druge ugostiteljske objekte kojima, je neophodna kompaktana i jednostavna mašina za pranje čaša i belog posuđa.
- Mogućnost konekcije na toplu vodu.
- Profesionalna mašina za pranje sudova sa ciklusom pranja 3 minuta
- Fiksna temperatura vode za pranje sudova od 55°C
- Temperatura ispiranja podesiva od 60-85°C
- Maksimalna visina pranja 307 mm
- Pumpa za izbacivanje vode – ukoliko odvod nije u podu
Profesionalna mašina za pranje sudova sa pumpom za izbacivanje vode.
Najniža cena na tržištu profesionalnih mašina za pranje sudova.
korpa 500×500 mm
Elframo BASIC serija mašina za pranje sudova
- Profesionalna mašina za sudove BE50, sa korpom 500×500 mm, dizajnirana i napravljen da omogući maksimalne rezultate pranja sa niskom potrošnjom vode i električne energije.
- Idealno rešenje za barove, manje restorane i druge ugostiteljske objekte kojima, je neophodna kompaktana i jednostavna mašina za pranje čaša i belog posuđa.
- Mogućnost konekcije na toplu vodu.
- Profesionalna mašina za pranje sudova sa ciklusom pranja 3 minuta
- Fiksna temperatura vode za pranje sudova od 55°C
- Temperatura ispiranja podesiva od 60-85°C
- Maksimalna visina pranja 307 mm
- Pumpa za izbacivanje vode – ukoliko odvod nije u podu
Korpe za pranje sudova i čaša
- Profesionalna podpultna mašina za pranje tanjira koristi korpe za pranje dimenzija 500x500mm.
- Maksimalna visina pranja 307mm.
- 1 korpa 500×500 mm za pranje tanjira
- 1 korpa 500×500 mm za pranje escajga, čaša, činija
Kapacitet jedne korpe je 16 tanjira prečnika Ø24cm.
Profesionalna mašina za pranje tanjira je u potpunosti izrađena od AISI 304/316 nerđajućeg čelika.
Vrata izrađena od duplog čeličnog lima (toplotna i zvučna izolacija)
Rotirajuće prskalice od inoksa
Filter pumpe u depozitu
Pumpica za sjaj ugrađena u mašinu
Profesionalna podpultna mašina za pranje tanjira poseduje pumpu za izbacivanje vode, ukoliko priključak odvoda nije u podu.
Važno je samo pratiti uputstva prilikom pražnjenja vode iz tanka, odnosno ne vaditi filter dok ne izađe sva voda iz depozita.
Krupna nečistoća se ručno vadi iz mašine kako ne bi došlo do začepljenja pumpe.
Opcionalno:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 570x600x835 mm |
|---|---|
| Korpa | 500×500 mm za pranje tanjira, 500×500 mm za pranje čaša |
| Visina otvora | 307 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 6.590 W |
| Maksimalna angažovana snaga | 3.600 W |
| Grejač bojlera | 3.000 W |
| Grejač tanka | 3.000 W |
| Pumpa pranja | 590 W |
| Kapacitet bojlera | 4,5 lit. |
| Kapacitet tanka | 27 litara |
| Ciklus pranja | 3 minuta |
| Ucinak pranja za 1h | 320 tanjira Ø 240 mm |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Doziranje deterdženta | ručno, opcionalno pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 316, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | integrisan depurator, dodatne korpe za pranje, pumpica za deterdžent |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 52 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 VE
Mašina za pranje crnog posudja - najmanja korpa za pranje: 700×550 mm
Elframo LP VE serija
700×550 mm korpa pranja
korisna visina 662 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 20-55° C
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 61 H VE BA
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- hladno pretpranje
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
- izmešten kontrolni panel
Mašina za pranje crnog posudja Elframo LP 70 VE
Mašina za pranje kuhinjskog crnog posudja - korpa za pranje: 700×700 mm
700×700 mm korpa pranja
korisna visina 658 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Digitalna kontrola rada
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Konekcije na vodu temperature 40-55° C
Masine za pranje crnog posudja LP VE serije
Mašina za pranje sudova sa haubom Elframo CE 24 F VE Booster
Profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom i booster pumpom
Integrisana pumpa za konstantan pritisak i temperaturu ispiranja - HACCP standard.
Posuđe će biti isprano na zadatoj temperaturi i sa potrebnom količinom vode, bez obzira na ulazni pritisak u vodovodnoj mreži.
Elektronska kontrola rada
Elframo profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom, pumpom ispiranja i elektronskim VE kontrolerom - 4 ciklusa pranja.
Osnovne karakteristike:
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa i temperature
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje - precizno doziranje
- BOOSTER pumpa za ispiranje – HACCP standard zagarantovana konstantna temperatura ispiranja
- Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C - smanjeno stvaranje vodenog kamenca
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LED displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Profesionalna mašina za pranje sa prskalicama pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Toplotna izolacija bojlera i tanka - ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara prilkom redovnog održavanja, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja - mašinska sanitacija sudova

