Električna friteza AEF-870
1.428 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna dupla friteza – 2 bazena linija 700
- 12+12 litara ulja kapacitet bazena
- bazeni sa zaobljenim ivicama
- 2 korpe 189x253x127h mm
- 50°-190° C radna temperatura
- sigurnosni termostat
- slavina za ispuštanje ulja
Opcionalno:
- zatvoreno postolje:
Profesionalna električna dupla friteza – 2 bazena linija 700
- 12+12 litara ulja kapacitet bazena
- bazeni sa zaobljenim ivicama
- 2 korpe 189x253x127h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu
- slavina sa prednje strane za ispuštanje ulja
- kipujući grejači friteze za lakše čišćenje
- opcionalno: zatvoreno postolje
Profesionalna električna dupla friteza, serije 700 dostupna i u varijanti sa jednim bazenom.
Profesionalna električna friteza opcionalno se izradjuje i sa digitalnim termostatom koji dozvoljava preciznije podešavanje temperature ulja u fritezi.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 15 kW |
| Zapremina bazena | 12+12 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 189x253x127h mm |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Regulacija temperature | 50°-190° C, nezavisna kontrola temperature u bazenima |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 43 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Profesionalna friteza AEF-460
Profesionalna friteza sa jednim bazenom širine 400 mm - serija 600:
- kapacitet 12 litara ulja
- 9 kW snaga grejača
- bazen sa zaobljenim ivicama
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Električna dupla friteza AEF-890
Električna friteza AEF-470
Električna friteza AEF-490
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8




