Prismafood Basic 44 MEDIUM pizza peć dve etaže
1.597 € cena bez PDV-a
BASIC serija Prismafood pizza peć sa dve etaže 4+4
- smanjena spoljašnja dimenzija u odnosu na BASIC 44 – unutrašnja dimenzija ista
- dve etaže 4+4 pizza Ø 32 cm
- radna temperatura 45°-455°C
- po dva nezavisna termostata za gornje i donje grejače svake etaže
- površina za pečenje od šamota
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
- opcionalno sa digitalnom kontrolom
BASIC 44 MEDIUM pizza peć dve etaže – 4+4 pizze
- smanjena spoljašnja dimenzija u odnosu na BASIC 44
- unutrašnja dimenzija ista kao BASIC 44
Jednostavna za upotrebu i neverovatno funkcionalna peć.
BASIC serija peći je dizajnirana da omogući savršeno ispečenu pizzu, a to se dobija odvojenim kalibrisanjem dve različite radne temperature,
za gornji i donji deo svake etaže, sa temperaturom koja je limitirana na 455 ° C.
Sveden dizajn i kontrolna tabla, omogućavaju optimalan rad, sa trajnom, pouzdanom opremom i jednostavnom za održavanje.
Dostupna su postolja za pizza peći, sa otvorenim prostorom za mešalicu za testo.
Električna pizza peć dve etaže, za 4+4 pizze – BASIC 44 MEDIUM, je napravljena od nerđajućeg čelika i unapred obojenog čelika (plastificiranog lima),
sa površinom za pečenje u vatrostalnom kamenu (šamotu), laminiranim grejnim elementima, unutrašnjim osvetljenjem,
sa izolacijom od kamene vune, koja pruža izuzetne perforamnse u radu ali i uštede električne energije.
Idealna temperatura za pečenje pizze
Dvoetažna pizza peć sa odvojenim termostatima za podešavanje temeperature unutar komore – etaže, dozvoljava korisniku da podesi idealnu temperaturu
pomoću dve različite temeperature, temperature donje ploče i temperature gornjih grejača,
kako bi održao srednju vrednost temperature za pečenje pizze ~330-340°C.
Ovo je moguće ostvariti samo uz pomoć tanke šamotne ploče – 16mm, gde je brz odziv grejača na pad temperature.
Opcionalno:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 900x871x745 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 9,4 kW |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 660x660x140h mm |
| Kapacitet | 4+4 pizza Ø 32cm |
| Radna temperatura | 45°-455°C |
| Kontrola | nezavisni termostati za gornje i donje grejače |
| Termostat | mehanički termostat |
| Termometar | analogni termometar za prikaz temperature u komori |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | front INOX AISI 304, konstrukcija od čeličnog lima, obloge od plastificiranog lima |
| Težina | 117 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | napa, postolje za peć |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Mikser za testo Prismafood IBM30
Mikser za testo Prismafood IBT40
Sirman HERCULES 10 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 8 kg zamesa
Kapacitet miksera 12 litara - zames 8 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 280x190 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

