HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman O3 Port 28 ozon generator
Zanolli Teorema Polis T2S IoT MC18 jednoetažna pizza peć
4.905 € cena bez PDV-a
Ljuštilica krompira Sammic PP-6+
1.319 € cena bez PDV-a
Sirman O3 Port 28 ozon generator
475 € Originalna cena je bila: 475 €.404 €Trenutna cena je: 404 €. cena bez PDV-a
Prenosni ozon generator
- 28 g/h O3
- 165 m³/h
- pogodan za tretiranje površina do 90 m²
- efikasan u prevenciji stavaranja plesni, razvoja bakterija, virusa, parazita i neprijatnih mirisa
- tajmer 0-120 minuta
- struktura od anodiziranog aluminijuma i INOX AISI 304
Šifra proizvoda:
Sirman 61002802
Kategorija: Ostala oprema
Opis
Prenosni ozon generator
- portabl
- pogodan za tretiranje površina do 90 m²
- efikasan u prevenciji stavaranja plesni, razvoja bakterija, virusa, parazita i neprijatnih mirisa
- tajmer 0-120 minuta
- struktura od anodiziranog aluminijuma i INOX AISI 304
Generator ozona se može koristiti u profesionalnim kuhinjama, salama restorana, kafe barovima, javnom prevozu …
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 244x210x252 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 200 W |
| Kapacitet | za prostor do 90 m² |
| Proizvodnja O3 | 28 g/h |
| Ventilacija | 165 m³/h |
| Težina | 4,2 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Sto za paniranje Makfry PAN 202
3.230 € cena bez PDV-a
Sto za paniranje piletine sa separatorom grudvica brašna
- kapacitet paniranja 5 kg/min.
- 1 korpa za paniran proizvod
- 1 korpa za prosejano brašno
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- odvojena jedinica za prosejano brašno
- jedinica za odvajanje čestica
- prekidač za trenutno zaustavljanje motora
- na točkovima
Električni grill za pečenje pilića Atalay APME-02
1.443 € cena bez PDV-a
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P12N
3.698 € cena bez PDV-a
Slavina sa tušem Rubinetterie
228 € cena bez PDV-a
Profesionalna slavina sa tušem za pretpranje posuđa.
Slavina namenjena za upotrebu u profesionalnim kuhinjama.
Mešajuća baterija za podešavanje temperature i količine vode.
Tuš sa aktivira pomoću ventila - nije potrebno svaki put podešavati vodu na bateriji.
Otvor na sudoperi Ø28 mm.
Priključak tople vode 3/8""
Priključak hladne vode 3/8"
Ukupna visina 1170h mm

