HOME » Ugostiteljska oprema » Plinski šporet sa rernom VITAL GKF100
TEFCOLD TFW400F vinski frižider
1.656 € cena bez PDV-a
Santos "CLASSIC" CITRUS JUICER #11 cedilica agruma
391 € cena bez PDV-a
Plinski šporet sa rernom VITAL GKF100
1.960 € cena bez PDV-a
Plinski sporet sa rernom profesionalni:
- 4 gorionika
- 4x 7 kW
- termoelementi – u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Gasna statička rerna
- 2/1 GN 7kW
- gasni ventil za regulaciju temperature rerne
- 300°C maksimalna temperatura rerne
- termoelementi – u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Čelična potkonstrukcija
AISI 304
Zaobljen kontrolni panel
Gasni šporet sa gasnom rernom
Šifra proizvoda:
Vital GKF100
Kategorije: Termo blok, Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x1000x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 35 kW |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 7 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | gasna statička |
| Snaga rerne | 7 kW |
| Kontrola rerne | gasni ventil za regulaciju temperature rerne |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 135 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

