Tefcold GVC38-160 nadgradna salatara 160 cm 7x 1/3 GN
556 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 160 cm za 7 posuda 1/3 GN
- kapacitet 7x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Nadgradna salatara za priloge 160 cm za 7 posuda 1/3 GN
- kapacitet 7x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1600x395x448 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 7x GN 1/3 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 110 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Rashladni fluid | 45 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | Inox AISI 201 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 32 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
Povezani proizvodi
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Profesionalna kuhinjska seckalica SIRMAN TM INOX CE
Profesionalna univerzalna kuhinjska seckalica.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerdjajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uredjaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM univerzalna seckalica za povrće dostupna u 3 varijante:
- SIRMAN TM ALL - aluminijumski poklopac
- SIRMAN TM INOX - inox poklopac
- SIRMAN TM TG - otvor za ubacivanje sirovine Ø192mm sa visinom 150h mm
SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira – mozzarele
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

