Minusna komora Tefcold CRNF1230-519
8.392 € cena bez PDV-a
Minusna montažna komora 1200×3000 mm – 5,19 m³
minusni režim rada -10°/-20°C
- 5,19 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200 x 2700 x 2200 mm
- vrata komore 580 x 1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Minusna montažna komora 1200×3000 mm – 5,19 m³
minusni režim rada -10°/-20°C
- 120 mm debljina panela komore
- paneli obloženi galvaniziranim i plastificiranim čeličnim limom
- pod izrađen od panela debljine 120 mm – nosivost 2 t/m²
- površina poda izrađena od INOX AISI304 neklizajućeg lima debljine 1 mm
- visoka energetska efikasnost
- 42 kg/ m³ gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- savršeno uklapanje panela i spajanje integrisanom bravom
- instalacija uređaja bez nitni, šrafova i lepljenja silikonom
- jednostavna demontaža uređaja u slučaju potrebe za premeštanjem komore
- zaobljene ivice unutar komore
- brava sa sigurnosnim otvaranjem sa unutrašnje strane
- unutrašnje LED svetlo
- prekidač na vratima – prilikom otvaranja zaustavlja hlađenje i aktivira svetlo u komori
- vazdušni kompenzacioni ventil za izjednačavanje pritiska
- sistem hlađenja predviđen za rad u tropskom ambijentu +40°C i 40% vlažnosti vazduha (klimatska klasa 5)
Minusne komore širine 1200 mm su dostupne u različitim dimenzijama:
CRNF1230 – 1200 x 3000 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200 x 3000 x 2200 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 960 x 2760 x 1960 mm |
| Neto otvor vrata (Š x V) | 580×1765 mm |
| Korisna zapremina | 5.19 m³ |
| Debljina izolacije | 120 mm |
| Vrsta izolacije | Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free, 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1510 W |
| Temperaturni režim | -10°/-20° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo, standardno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX protivklizni pod |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | ulazna rampa za kolica, sistem polica, PVC zavesa na vratima |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.

