Minusna komora Tefcold CRNF1221-35
6.478 € cena bez PDV-a
Minusna montažna komora 1200×2100 mm – 3,5 kubnih metara
minusni režim rada -10°/-20°C
- 3,5 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200 x 2100 x 2200 mm
- vrata komore 580 x 1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Minusna montažna komora 1200×2100 mm – 3,5 kubnih metara
minusni režim rada -10°/-20°C
- 120 mm debljina panela komore
- paneli obloženi galvaniziranim i plastificiranim čeličnim limom
- pod izrađen od panela debljine 120 mm – nosivost 2 t/m²
- površina poda izrađena od INOX AISI304 neklizajućeg lima debljine 1 mm
- visoka energetska efikasnost
- 42 kg/ m³ gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- savršeno uklapanje panela i spajanje integrisanom bravom
- instalacija uređaja bez nitni, šrafova i lepljenja silikonom
- jednostavna demontaža uređaja u slučaju potrebe za premeštanjem komore
- zaobljene ivice unutar komore
- brava sa sigurnosnim otvaranjem sa unutrašnje strane
- unutrašnje LED svetlo
- prekidač na vratima – prilikom otvaranja zaustavlja hlađenje i aktivira svetlo u komori
- vazdušni kompenzacioni ventil za izjednačavanje pritiska
- sistem hlađenja predviđen za rad u tropskom ambijentu +40°C i 40% vlažnosti vazduha (klimatska klasa 5)
Minusne komore širine 1200 mm su dostupne u različitim dimenzijama:
CRNF1221 – 1200 x 2100 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200 x 2100 x 2200 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 960 x 1860 x 1960 mm |
| Neto otvor vrata (Š x V) | 580×1765 mm |
| Korisna zapremina | 3.5 m³ |
| Debljina izolacije | 120 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free, Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.100 W |
| Temperaturni režim | -10°/-20° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo, standardno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX protivklizni pod |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | ulazna rampa za kolica, sistem polica, PVC zavesa na vratima |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

