HOME » Ugostiteljska oprema » Minusna komora Tefcold CRNF1224-4
Minusna komora Tefcold CRNF1221-35
6.478 € cena bez PDV-a
Minusna komora Tefcold CRNF1227-463
7.886 € cena bez PDV-a
Minusna komora Tefcold CRNF1224-4
7.534 € cena bez PDV-a
Minusna montažna komora 1200×2400 mm – 4,06 m³
minusni režim rada -10°/-20°C
- 4,06 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200 x 2400 x 2200 mm
- vrata komore 580 x 1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Šifra proizvoda:
Tefcold 44222
Kategorije: Minusni režim, Rashladne komore, Rashladna oprema
Opis
Minusna montažna komora 1200×2400 mm – 4,06 m³
minusni režim rada -10°/-20°C
- 120 mm debljina panela komore
- paneli obloženi galvaniziranim i plastificiranim čeličnim limom
- pod izrađen od panela debljine 120 mm – nosivost 2 t/m²
- površina poda izrađena od INOX AISI304 neklizajućeg lima debljine 1 mm
- visoka energetska efikasnost
- 42 kg/ m³ gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- savršeno uklapanje panela i spajanje integrisanom bravom
- instalacija uređaja bez nitni, šrafova i lepljenja silikonom
- jednostavna demontaža uređaja u slučaju potrebe za premeštanjem komore
- zaobljene ivice unutar komore
- brava sa sigurnosnim otvaranjem sa unutrašnje strane
- unutrašnje LED svetlo
- prekidač na vratima – prilikom otvaranja zaustavlja hlađenje i aktivira svetlo u komori
- vazdušni kompenzacioni ventil za izjednačavanje pritiska
- sistem hlađenja predviđen za rad u tropskom ambijentu +40°C i 40% vlažnosti vazduha (klimatska klasa 5)
Minusne komore širine 1200 mm su dostupne u različitim dimenzijama:
CRNF1224 – 1200 x 2400 mm
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200 x 2400 x 2200 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 960 x 2160 x 1960 mm |
| Neto otvor vrata (Š x V) | 580×1765 mm |
| Korisna zapremina | 4.06 m³ |
| Debljina izolacije | 120 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free, Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.100 W |
| Temperaturni režim | -10°/-20° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo, standardno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX protivklizni pod |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | ulazna rampa za kolica, sistem polica, PVC zavesa na vratima |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
2.399 € cena bez PDV-a
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
3.848 € cena bez PDV-a
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
4.243 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
5.388 € cena bez PDV-a
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

