Mešalica za testo RESTO SK 20 TR
1.100 € cena bez PDV-a
Profesionalni mikser za pizza testo:
- 17 kg zames testa (11 kg brašna)
- 21 litara zapremina kible
- rotirajuća kibla
- fiksna glava
- 1 brzina
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje
- sigurnosni mikroprekidači
- zaštitna rešetka
| Težina | 750 kg |
|---|---|
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x630x700 mm |
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 0,75 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Brzina | 1 brzina |
| Kapacitet brašna | 11 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 17 kg |
| Zapremina kible | 21 lit. |
| Dimenzija kible (Š x V) | Ø360 x 210h mm |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 68 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Resto Italia by TecnoA S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
SIRMAN TM TG univerzalna seckalica
Mašina za obradu povrća - profesionalna univerzalna seckalica velikog kapaciteta.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerdjajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, mašina za obradu povrća može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Veliki okrugli ulaz na poklopcu Ø192mm sa visinom 150h mm i standardni Ø51 mm za ubacivanje izduženih plodova - krastavac, šargarepa, tikvica ...
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 450 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)
SIRMAN TM univerzalna seckalica za povrće dostupna u 3 varijante:
- SIRMAN TM ALL - aluminijumski poklopac
- SIRMAN TM INOX - inox poklopac
- SIRMAN TM TG - otvor za ubacivanje sirovine Ø192mm sa visinom 150h mm

