MAXIMA Pastry 20 električna friteza
512 € cena bez PDV-a
Električna poslastičarska friteza 20 litara – friteza za krofne.
Friteza sa korpom 480x285x100h mm
- 20 litara ulja maksimalan kapacitet
- 13 litara ulja minimalan kapacitet
- tank friteze zapremine 27 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- hladna zona
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 480x285x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- regulacija temperature: 50-200 °C
- zaštita od pregrevanja sa resetom
- vremenski prekidač – tajmer
Pastry friteza je namenjena upotrebi u fast food objektima, za prženje mekika, krofni i ostalih proizovoda od testa.
Električna poslastičarska friteza 20 litara – sa posudom od 27 litara – friteza za krofne.
Friteza pogodna i za ribu – korpa 480x285x100h mm – prženje velikih komada ribe
- 20 litara ulja maksimalan kapacitet
- 13 litara ulja minimalan kapacitet
- tank friteze zapremine 27 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- hladna zona
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 480x285x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- regulacija temperature: 50-200 °C
- zaštita od pregrevanja sa resetom
- vremenski prekidač – tajmer
Friteza za krofne namenjena upotrebi u fast food objektima, za prženje mekika, krofni i ostalih proizovoda od testa.
Friteza idealna i za ribu, za prženje čak i većih komada ribe, u korpi dimenzija 480x285x100h mm.
Maxima Pastry 20 dostupna i u verziji od 30 litara ulja Maxima Pastry 30.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 590x525x365 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4.500 W |
| Zapremina bazena | 20 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 480x285x100h mm |
| Regulacija temperature | 50-200 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 16,7 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
MAXIMA Pastry 30 električna friteza
Velika profesionalna električna friteza 30 litara - za ribu i krofne.
Kapacitet tanka 38,5 litara - za 30 litara ulja
Friteza sa korpom 480x285x150h mm - moguće prženje celih komada ribe
- 30 litara ulja maksimalan kapacitet
- 17 litara ulja minimalan kapacitet
- tank friteze zapremine 38,5 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 480x285x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- regulacija temperature: 50-200 °C
- zaštita od pregrevanja sa resetom
- vremenski prekidač - tajmer
Povezani proizvodi
Sammic GL-6 preklopni toster
Rebrasti profesionalni preklopni toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Profesionalni preklopni toster sa rebrastom gornjom pločom i ravnom donjom pločom od livenog gvožđa.
Gornja ploča ostaje na visini na kojoj je Vi podesite, zahvaljujući balansirajućoj gornjoj ploči, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Profesionalni preklopni toster se može koristiti i kao grill, za direktnu priremu na grejnoj površini.
Sammic GL-6 toster namenjen je za profesionalnu upotrebu.
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog gvožđa
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja ravna čelična ploča (jednostavno održavanje)
- Profesionalni toster sa grejnom površinom 365 x 225 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama (održava visinu)
- Termostat za regulaciju temperature tostera 50-250ºC
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
Profesionalni toster sa preklopom dostupan i u varijanti sa duplim preklopom.
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...

