MAXIMA Pastry 30 električna friteza
636 € cena bez PDV-a
Velika profesionalna električna friteza 30 litara – za ribu i krofne.
Kapacitet tanka 38,5 litara – za 30 litara ulja
Friteza sa korpom 480x285x150h mm – moguće prženje celih komada ribe
- 30 litara ulja maksimalan kapacitet
- 17 litara ulja minimalan kapacitet
- tank friteze zapremine 38,5 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 480x285x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- regulacija temperature: 50-200 °C
- zaštita od pregrevanja sa resetom
- vremenski prekidač – tajmer
Velika profesionalna električna friteza 30 litara – za ribu i krofne.
Kapacitet tanka 38,5 litara – za 30 litara ulja
Friteza sa korpom 480x285x150h mm – moguće prženje celih komada ribe
- 30 litara ulja maksimalan kapacitet
- 17 litara ulja minimalan kapacitet
- tank friteze zapremine 38,5 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 480x285x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- regulacija temperature: 50-200 °C
- zaštita od pregrevanja sa resetom
- vremenski prekidač – tajmer
Friteza za ribu i krofne namenjena upotrebi u fast food objektima, za prženje mekika, krofni i ostalih proizovoda od testa, kao i komada sveže ribe.
Friteza idealna za prženje čak i većih komada ribe, u korpi dimenzija 480x285x150h mm.
Maxima Pastry 30 dostupna i u verziji od 20 litara ulja Maxima Pastry 20.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 606x575x407 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW |
| Zapremina bazena | 30 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 480x285x150h mm, 480x285x100h |
| Regulacija temperature | 50-200 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 19,4 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
MAXIMA Pastry 20 električna friteza
Električna poslastičarska friteza 20 litara - friteza za krofne.
Friteza sa korpom 480x285x100h mm
- 20 litara ulja maksimalan kapacitet
- 13 litara ulja minimalan kapacitet
- tank friteze zapremine 27 litara
- slavina za ispuštanje ulja
- hladna zona
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 480x285x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- regulacija temperature: 50-200 °C
- zaštita od pregrevanja sa resetom
- vremenski prekidač - tajmer
Pastry friteza je namenjena upotrebi u fast food objektima, za prženje mekika, krofni i ostalih proizovoda od testa.
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 8R
5 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- 3 - 5 litara ulja
- fiksna posuda
- demontažni grejač
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 205x230x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sammic FE-8
SIRMAN 6Q kvarcni toster
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama

