HOME » Ugostiteljska oprema » Mašina za sečenje hleba MATAS EFE-01
OEM DOME 530°C pizza peć na postolju
20.300 € Originalna cena je bila: 20.300 €.16.240 €Trenutna cena je: 16.240 €. cena bez PDV-a
Mašina za sečenje hleba MATAS EFE-03
2.418 € cena bez PDV-a
Mašina za sečenje hleba MATAS EFE-01
2.247 € cena bez PDV-a
Mašina za sečenje hleba – stona
- kapacitet sečenja 310x480x155 mm
- 500 kom/h
- širina sečenja 16 mm (opcionalno 8-9-10-11 mm)
- 30 noževa
- nosač kese za jednostavno pakovanje
- fioka za mrve
Šifra proizvoda:
Matas EFE 01
Kategorije: Pekarska oprema, Mašine za sečenje hleba
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 665x760x800 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,37 kW |
| Debljina odreska | 16 mm |
| Broj sečiva | 30 |
| Kapacitet | 500 kom/h, 310x480x155 mm |
| Materijal izrade | INOX AISI 304, plastificirani čelični lim |
| Težina | 105 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Slični proizvodi …
Mašina za sečenje hleba MATAS EFE-03
2.418 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Flamic SF500VDX1000 laminator za testo
5.825 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo sa varaijabilnom brzinom valjaka
- radna površina 500x1000 mm
- Širina pokretnog platna 500 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Varijabilna brzina trake
- Promena smera laminirajućih traka pedalom ili džojstikom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Lako demontažni strugači sa valjaka
- Kućište od plastificiranog čelika
Flamic SF600VDX1000 laminator za testo
6.454 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo sa varaijabilnom brzinom valjaka
- radna površina 600x1000 mm
- Širina pokretnog platna 600 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Varijabilna brzina trake
- Promena smera laminirajućih traka pedalom ili ručkom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Lako demontažni strugači sa valjaka
- Kućište od plastificiranog čelika
- automatsko posipanje brašna SASF600
- dužina stola 850 mm SF600VDX850
- dužina stola 1200 mm SF600VDX1200
- dužina stola 1400 mm SF600VDX1400
- dužina stola 1600 mm SF600VDX1600
Flamic SF600VDX850 laminator za testo
6.421 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo sa varaijabilnom brzinom valjaka
- radna površina 600x850 mm
- Širina pokretnog platna 600 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Varijabilna brzina trake
- Promena smera laminirajućih traka pedalom ili ručkom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Lako demontažni strugači sa valjaka
- Kućište od plastificiranog čelika
- automatsko posipanje brašna SASF600
- dužina stola 1000 mm SF600VDX1000
- dužina stola 1200 mm SF600VDX1200
- dužina stola 1400 mm SF600VDX1400
- dužina stola 1600 mm SF600VDX1600
MATAS SM200 mikser za testo
17.276 € cena bez PDV-a

