Mašina za pranje čaša Elframo BE 40 DD
1.428 € Originalna cena je bila: 1.428 €.1.285 €Trenutna cena je: 1.285 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje čaša sa integrisanim pumpama za doziranje deterdženta za pranje i tečnosti za ispiranje – najniža cena eksploatacije.
Integrisane pumpe za doziranje deterdženta za pranje i tečnosti za ispiranje.
korpa 400×400 mm
maksimalna visina čaše 245 mm
Visoki rezultati pranja – niska cena
Osnovne karakteristike:
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304/316
- Filter u depozitu za krupne otpatke
- Ciklus pranja 2 minuta (120 sekundi)
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja 60-85°C
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi – HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Vrata termoizolovana – double skin – ujedno i zvučna izolacija
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozeri tečnosti za pranje i za ispiranje
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša
- Mašina sa fabrički ugradjenim depuratorom BE40ADD DD- omekšivačem vode
- Eksterni omekšivač vode
- Pumpa za izbacivanje vode
Profesionalna mašina za pranje čaša sa integrisanim pumpama za doziranje deterdženta za pranje i tečnosti za ispiranje – najniža cena eksploatacije.
korpa 400×400 mm
maksimalna visina čaše 245 mm
Visoki rezultati pranja – niska cena
Elframo profesionalna mašina za pranje čaša idealna za kafe barove, pabove i šankove restorana.
Pranje čaša
Profesionalna mašina za pranje čaša BE40 ima fiksni 2-minutni program pranja i funkciju odloženog ispiranja, dok ne postigne neophodnu temperaturu koja garantuje savršene rezultate pranja – HACCP standard.
Prostor
Mala dimenzija ove mašine za pranje čaša savršeno se uklapa čak i tamo gde nedostaje prostora. BE40 serija sa visinom od 714mm se sa lakoćom ugradjuje u prostor ispod šank pulta.
Priključci
Za instalaciju i montažu mašine za pranje čaša je potreban monofazni strujni priključak, dovod vode ¾“ temperature 10-60°C, kanalizacioni priključak ispod nivoa mašine – u podu.
Osnovne karakteristike:
- 2 korpe za pranje čaša 400×400 mm
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304/316
- Filteri u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja 60-85°C
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi – HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Vrata termoizolovana – double skin – ujedno i zvučna izolacija
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Integrisane pumpe za doziranje deterdženta za pranje i tečnosti za ispiranje.
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša
- Mašina sa fabrički ugradjenim depuratorom BE40ADD – omekšivačem vode
- Mašina za pranje čaša Elframo BE 40 osnovni model
- Eksterni omekšivač vode
- Pumpa za izbacivanje vode
| Dimenzije (ŠxDxV) | 469x506x698 mm |
|---|---|
| Korpa | 400×400 mm |
| Visina otvora | 245 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 4,6 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,3 kW |
| Grejač bojlera | 3 kW |
| Grejač tanka | 1,3 kW |
| Pumpa pranja | 0,3 kW |
| Kapacitet bojlera | 3,5 litara |
| Kapacitet tanka | 14 litara |
| Ciklus pranja | 120 sekundi |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Doziranje deterdženta | opcionalno pumpica, ručno |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa mašine, Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | specijalne korpe za vinske čaše, pumpica za deterdžent, pumpa za izbacivanje vode, integrisan depurator |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 32 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).

