Mašina za pranje čaša Elframo 40 ADD
1.531 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje čaša sa depuratorom.
korpa 400×400 mm
maksimalna visina čaše 245 mm
Visoki rezultati pranja – niska cena
Elframo profesionalna mašina za pranje čaša idealna za kafe barove, pabove i šankove restorana.
Pranje čaša
Profesionalna mašina za pranje čaša sa depuratorom BE40ADD ima fiksni 2-minutni program pranja i funkciju odloženog ispiranja, dok ne postigne neophodnu temperaturu koja garantuje savršene rezultate pranja – HACCP standard.
Prostor
Mala dimenzija ove mašine za pranje čaša sa depuratorom savršeno se uklapa čak i tamo gde nedostaje prostora. BE40 serija sa visinom od 714mm se sa lakoćom ugradjuje u prostor ispod šank pulta.
Priključci
Za instalaciju i montažu mašine za pranje čaša sa depuratorom je potreban monofazni strujni priključak, dovod vode ¾“ temperature 10-60°C, kanalizacioni priključak ispod nivoa mašine – u podu.
Prednosti mašine za pranje čaša sa depuratorom
- integrisan omekšivač vode čuva mašinu za pranje čaša i njene delove od kamenca, smanjuje potrošnju deterdženta, nema tragova kamenca po čašama nakon sušenja
Osnovne karakteristike mašine za pranje čaša sa depuratorom:
- integrisan omekšivač vode – ne zauzima prostor kao eksterni omekšivač vode
- 2 korpe za pranje čaša 400×400 mm
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304/316
- Filteri u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja 60-85°C
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi – HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Vrata termoizolovana – double skin – ujedno i zvučna izolacija
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za ispiranje
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša 400×400
- Dozer deterdženta za mašinsko pranje čaša
- Mašina sa pumpom za izbacivanje vode BE 40 ADD PS
Profesionalna mašina za pranje čaša sa depuratorom.
korpa 400×400 mm
maksimalna visina čaše 245 mm
Visoki rezultati pranja – niska cena
Elframo profesionalna mašina za pranje čaša idealna za kafe barove, pabove i šankove restorana.
Pranje čaša
Profesionalna mašina za pranje čaša sa depuratorom BE40ADD ima fiksni 2-minutni program pranja i funkciju odloženog ispiranja, dok ne postigne neophodnu temperaturu koja garantuje savršene rezultate pranja – HACCP standard.
Prostor
Mala dimenzija ove mašine za pranje čaša sa depuratorom savršeno se uklapa čak i tamo gde nedostaje prostora. BE40 serija sa visinom od 714mm se sa lakoćom ugradjuje u prostor ispod šank pulta.
Priključci
Za instalaciju i montažu mašine za pranje čaša sa depuratorom je potreban monofazni strujni priključak, dovod vode ¾“ temperature 10-60°C, kanalizacioni priključak ispod nivoa mašine – u podu.
Prednosti mašine za pranje čaša sa depuratorom
- integrisan omekšivač vode čuva mašinu za pranje čaša i njene delove od kamenca, smanjuje potrošnju deterdženta, nema tragova kamenca po čašama nakon sušenja
Osnovne karakteristike mašine za pranje čaša sa depuratorom:
- integrisan omekšivač vode – ne zauzima prostor kao eksterni omekšivač vode
- 2 korpe za pranje čaša 400×400 mm
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304/316
- Filteri u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja 60-85°C
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi – HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Vrata termoizolovana – double skin – ujedno i zvučna izolacija
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za ispiranje
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša 400×400
- Dozer deterdženta za mašinsko pranje čaša
- Mašina za pranje čaša sa pumpom za izbacivanje vode BE 40 ADD PS
- Mašina za pranje čaša Elframo BE 40 osnovni model
| Dimenzije (ŠxDxV) | 469x506x698 mm |
|---|---|
| Korpa | 400×400 mm |
| Visina otvora | 245 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 4,6 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,3 kW |
| Grejač bojlera | 3 kW |
| Grejač tanka | 1,3 kW |
| Pumpa pranja | 0,3 kW |
| Kapacitet bojlera | 3,5 litara |
| Kapacitet tanka | 14 litara |
| Ciklus pranja | 120 sekundi |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Doziranje deterdženta | ručno, opcionalno pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″ |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa mašine, Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | pumpica za deterdžent, specijalne korpe za vinske čaše, pumpa za izbacivanje vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 32 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)

