Mašina za pranje čaša Elframo BE 40 ADD PS
1.642 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje čaša, ugrađen depurator i pumpa za izbacivanje vode, za slučajeve kada je visoko postavljen kanalizacioni odvod.
korpa 400×400 mm
maksimalna visina čaše 245 mm
Visoki rezultati pranja – niska cena
Elframo profesionalna mašina za pranje čaša idealna za kafe barove, pabove i šankove restorana.
Pranje čaša
Profesionalna mašina za pranje čaša sa depuratorom BE40ADD ima fiksni 2-minutni program pranja i funkciju odloženog ispiranja, dok ne postigne neophodnu temperaturu koja garantuje savršene rezultate pranja – HACCP standard.
Prostor
Mala dimenzija ove mašine za pranje čaša sa depuratorom savršeno se uklapa čak i tamo gde nedostaje prostora. BE40 serija sa visinom od 714mm se sa lakoćom ugrađuje u prostor ispod šank pulta.
Priključci
Za instalaciju i montažu mašine za pranje čaša sa depuratorom je potreban monofazni strujni priključak, dovod vode ¾“ temperature 10-60°C, kanalizacioni priključak ispod nivoa mašine ili na zidu – mašina poseduje pumpu za izbacivanje vode.
Prednosti mašine za pranje čaša sa depuratorom
- integrisan omekšivač vode čuva mašinu za pranje čaša i njene delove od kamenca, smanjuje potrošnju deterdženta, nema tragova kamenca po čašama nakon sušenja
Osnovne karakteristike mašina za pranje čaša sa depuratorom:
- integrisan depurator – ne zauzima prostor kao eksterni omekšivač vode
- 2 korpe za pranje čaša 400×400 mm
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304/316
- Filteri u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja 60-85°C
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi – HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Vrata termoizolovana – double skin – ujedno i zvučna izolacija
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za ispiranje
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša 400×400
- Dozer deterdženta za mašinsko pranje čaša
Profesionalna mašina za pranje čaša, ugrađen depurator i pumpa za izbacivanje vode, za slučajeve kada je visoko postavljen kanalizacioni odvod.
korpa 400×400 mm
maksimalna visina čaše 245 mm
Visoki rezultati pranja – niska cena
Elframo profesionalna mašina za pranje čaša idealna za kafe barove, pabove i šankove restorana.
Mašinsko pranje čaša
Profesionalna mašina za pranje čaša sa depuratorom BE40ADD ima fiksni 2-minutni program pranja i funkciju odloženog ispiranja, dok ne postigne neophodnu temperaturu koja garantuje savršene rezultate pranja – HACCP standard.
Prostor
Mala dimenzija ove mašine za pranje čaša sa depuratorom savršeno se uklapa čak i tamo gde nedostaje prostora. BE40 serija sa visinom od 714mm se sa lakoćom ugrađuje u prostor ispod šank pulta.
Priključci
Za instalaciju i montažu mašine za pranje čaša sa depuratorom je potreban monofazni strujni priključak, dovod vode ¾“ temperature 10-60°C, kanalizacioni priključak ispod nivoa mašine ili na zidu – mašina poseduje pumpu za izbacivanje vode.
Prednosti mašine za pranje čaša sa depuratorom
- integrisan omekšivač vode čuva mašinu za pranje čaša i njene delove od kamenca, smanjuje potrošnju deterdženta, nema tragova kamenca po čašama nakon sušenja
Osnovne karakteristike mašina za pranje čaša sa depuratorom:
- integrisan depurator – ne zauzima prostor kao eksterni omekšivač vode
- 2 korpe za pranje čaša 400×400 mm
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304/316
- Filteri u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja 60-85°C
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi – HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Vrata termoizolovana – double skin – ujedno i zvučna izolacija
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za ispiranje
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša 400×400
- Dozer deterdženta za mašinsko pranje čaša
- Mašina za pranje čaša Elframo BE 40 osnovni model
| Dimenzije (ŠxDxV) | 469x506x698 mm |
|---|---|
| Korpa | 400×400 mm |
| Visina otvora | 245 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 4,6 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,3 kW |
| Grejač bojlera | 3 kW |
| Grejač tanka | 1,3 kW |
| Pumpa pranja | 0,3 kW |
| Kapacitet bojlera | 3,5 litara |
| Kapacitet tanka | 14 litara |
| Ciklus pranja | 120 sekundi |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Doziranje deterdženta | ručno, opcionalno pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | pumpica za deterdžent, specijalne korpe za vinske čaše |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 32 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

