Mašina za pranje čaša Elframo BE 35 DD
1.326 € cena bez PDV-a
Mala profesionalna mašina za pranje čaša, najmanja po dimenzijama.
Integrisane pumpice za doziranje deterdženta i sredstva za ispiranje – brilijantina.
korpa 350x350mm
max visina čaše 217mm
Elframo BASIC serija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter pumpe u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi
- Toplotna izolacija bojlera
- Vrata termoizolovana – double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za pranje ispiranje
*Pranje samo sa donjim prskalicama
Profesionalna mala mašina za pranje čaša, najmanja po dimenzijama. Savršen odnos cena / kvalitet.
Integrisane pumpice za doziranje deterdženta i sredstva za ispiranje – brilijantina.
korpa 350×350 mm
maksimalna visina čaše 217 mm
Visoki rezultati pranja – niska cena
Elframo profesionalna mašina za pranje čaša idealna za kafe barove, pabove i šankove restorana.
Pranje čaša
Profesionalna mašina za pranje čaša BE35DD ima fiksni 2-minutni program pranja i funkciju odloženog ispiranja, dok ne postigne neophodnu temperaturu koja garantuje savršene rezultate pranja – HACCP standard.
Prostor
Mašina za pranje čaša BE35DD je najmanja u ponudi i savršeno se uklapa čak i tamo gde nedostaje prostora. BE35 serija sa visinom od 639mm se sa lakoćom ugrađuje u prostor ispod šank pulta.
Priključci
Za instalaciju i montažu mašine za pranje čaša je potreban monofazni strujni priključak, dovod vode ¾“ temperature 10-60°C, kanalizacioni priključak ispod nivoa mašine – u podu.
Osnovne karakteristike:
- 2 korpe za pranje čaša 350×350 mm
- Mehanički tasteri
- Struktura mašine INOX AISI 304/316
- Filter pumpe u depozitu
- Ciklus pranja 2 minuta
- Pranje na fiksnoj temperaturi 55°C
- Podešavanje temperature ispiranja 60-85°C
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi – HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Vrata termoizolovana – double skin – ujedno i zvučna izolacija
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za pranje i ispiranje
Najmanja profesionalna mašina za pranje čaša na tržištu, sa dimenzijama (ŠxDxV) 416 x 447 x 639 mm.
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša
- Mašina sa fabrički ugrađenim depuratorom BE35DD ADD – omekšivačem vode
- Eksterni omekšivač vode
- Pumpa za izbacivanje vode
| Dimenzije (ŠxDxV) | 416x447x645 mm |
|---|---|
| Korpa | 350×350 mm |
| Visina otvora | 217 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 4,5 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,2 kW |
| Grejač bojlera | 3 kW |
| Grejač tanka | 1,3 kW |
| Pumpa pranja | 0,19 kW |
| Kapacitet bojlera | 3,5 litara |
| Kapacitet tanka | 10,3 litara |
| Ciklus pranja | 120 sekundi |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,5 litara |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 32 mm, odvod ispod nivoa mašine |
| Opcionalna dodatna oprema | pumpica za deterdžent, pumpa za izbacivanje vode, integrisan depurator |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

