Ljuštilica belog luka 80 kg/h – La Minerva C/E GP8T
2.980 € cena bez PDV-a
Automatska ljuštilica belog luka kapaciteta 8 kg – do 80 kg/h
Samostojeća ljuštilica za beli luk sa ciklusom od 6 minuta (do 8 kg)
- kućište od nerđajućeg čelika
- mehanički tajmer
- motor sa remenskim pogonom
- rotirajuća ploča se lako uklanja radi čišćenja
- prednji otvor sa štitnikom koji usmerava proizvod nadole prilikom izbacivanja
- providni poklopac od pleksiglasa za praćenje procesa ljušćenja belog luka
- senzor koji detektuje otvaranje poklopca
- ulaz vode 3/4”; odvod vode Ø 50 mm
- elektroventil za vodu
- električni delovi u kutiji sa IP56 stepenom zaštite
- N.V.R. kontrole niskog napona (24 V)
*Ciklus rada i produktivnost oljuštenog belog luka, procenjeni su prema metodologiji rada
| Dimenzije (ŠxDxV) | 442x686x945 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Kapacitet | 80 kg/h |
| Kapacitet jednog ciklusa | do 8 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP56 zaštitom |
| Tajmer | 6 min |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 50 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | brza spojka za vodu |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 43 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

