Scotsman NXW L 1007 AS ledomat 450 kg
5.759 € cena bez PDV-a
Ledomat proizvodnje 450 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora
Ledomat je BEZ depozita.
Large dice cube – kocka 15 grama.
Veličina kocke 28x22x28 mm.
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Bluetooth povezivanje i Scotsman XWAVE aplikaciju koja omogućava praćenje rada i dijagnostiku putem telefona.
- Redizajniran sistem distribucije vode, pumpu i isparivač (Core Evaporator) za lakši servis i manju potrošnju.
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Ledomat proizvodnje 450 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
- Scotsman SB393 ~181 kg kapacitet
- Scotsman SB530 ~243 kg kapacitet
- Scotsman SB948 ~406 kg kapacitet uz adapter CBT48 FM CD
NXW serija Scotsman ledomata predstavlja novu, revolucionarnu, tehnološki napredniju generaciju modularnih uređaja koja donosi bolju energetsku efikasnost i pametne funkcije kontrole.
Ledomat proizvodi 450 kg leda oblika „Large Dice cube“ – kocka 15 grama 28x22x28 mm
(Opcionalno dostupan uređaj sa kockom DICE 10 grama i HALF DICE 6 grama)
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Bluetooth povezivanje i Scotsman XWAVE aplikaciju koja omogućava praćenje rada i dijagnostiku putem telefona.
- Redizajniran sistem distribucije vode, pumpu i isparivač (Core Evaporator) za lakši servis i manju potrošnju.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
Ledomati sa DICE CUBE kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 56 kg – 660 kg na dan.
Scotsman ledomati su uređaji sa najdužom garancijom na tržištu.
Visoka proizvodnja leda
Scotsman DICE NXW1007AS ledomat proizvede ~450 kg leda za 24h, sa large dice cube kockom težine 15 gr
Ledomat dostupan i u varijanti sa half dice 6 grama kockom, kao i dice 10 grama kockom.
| Proizvodnja za 24h | 450 kg |
|---|---|
| Oblik leda | 28x22x28 mm, Large Dice Cube 15 grama |
| Odgovarajući depoziti | SB393 181 kg SB530 243 kg SB948 406 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 767x636x780 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1620 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Rashladna snaga | 4743 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Temperatura ambijenta | max 40°C, min 10°C |
| Napajanje vodom | 5-35°C, ventil ¾”, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Težina | 97 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Slični proizvodi …
Scotsman NW 1008 AS ledomat 485 kg
Scotsman NW H 608 AS ledomat 320 kg
Scotsman NW H 1408 AS ledomat 640 kg
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).


