Tefcold RK500SNACK inox frižider
1.508 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider za fast food – 450 litara:
- -2/+8° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
- 3 plastificirane žičane police 530 x 540 mm
- jednostavna izmena pozicije polica
- 450 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 429 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni inox frižider za fast food – 450 litara:
- -2/+8° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
Kapacitet
- 3 plastificirane žičane police 530 x 540 mm
- jednostavna izmena pozicije polica
- 450 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 429 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni frižider puna inox vrata:
- temperatura podesiva od -2/+8° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 105°
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- agregat ispod komore frižidera
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje sa grejačima
- rashladni fluid r600a – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata frižidera leva ili desna – reverzibilna
- termoizolovana puna vrata
- leva ili desna vrata – reverzibilna vrata
- inox rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- unutrašnje led osvetljenje
- 4 podesiva nogara
Za fast food dostupan i zamrzivač: RF500SNACK
| Dimenzije (ŠxDxV) | 680x700x1900 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 450 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 560x553x1380 mm |
| Neto zapremina | 429 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 353 W |
| Potrošnja el. energije | 1,12 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -2°/+8° C |
| Agregat | agregat ispod komore |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free, poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 530 x 540 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | demontažni |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 130 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkAfinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

