HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold RF500SNACK inox zamrzivač
Bartscher AT90-ST konvekcijska peć
629 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni šporet Fagor C-E740Q
2.022 € cena bez PDV-a
Tefcold RF500SNACK inox zamrzivač
1.666 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox zamrzivač za fast food – 450 litara:
- -24°/-10° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 450 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 429 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Šifra proizvoda:
Tefcold 16567
Kategorije: Zamrzivači, Vertikalni uređaji, Rashladna oprema
Opis
Profesionalni inox zamrzivač za fast food – 450 litara:
- -24°/-10° C
- puna inox vrata
- INOX AISI 304
Kapacitet
- 3 plastificirane žičane police
- dimenzije 530 x 540 mm
- nosivost 110kg/m2
- jednostavna izmena pozicije polica
- 450 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 429 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni zamrzivač puna inox vrata:
- temperatura podesiva od -24°/-10° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 110°
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- agregat ispod komore zamrzivača
- statičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- agregat ispod komore
- rashladni fluid r290
Vrata zamrzivača leva ili desna – reverzibilna
- termoizolovana puna vrata
- leva ili desna vrata – reverzibilna vrata
- inox rukohvat
Profesionalni zamrzivač – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- podesivi nogari
Za fast food dostupan i frižider: RK500SNACK
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 680x700x1900 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 450 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 560x553x1380 mm |
| Neto zapremina | 429 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 490 W |
| Potrošnja el. energije | 5,12 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Agregat | agregat ispod komore |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free, Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free |
| Dimenzija police | 530 x 540 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | demontažni |
| Brava na vratima | standardno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 135 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold GUF70 inox zamrzivač 700 litara
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
1.942 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
899 € cena bez PDV-a
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
2.647 € cena bez PDV-a
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
3.848 € cena bez PDV-a
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
3.656 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

