Hladni sto – fioke GN 1/1 Tefcold CK7360
2.818 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa fiokama GN 1/1
-2°/+10°C plusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Splashback radna ploča sa uzdignućem 100 mm
Kapacitet hladnog stola
- unutrašnja visina 589 mm
- 6 fioka GN 1/1
- 402 litre neto zapremina
Plusni hladni sto – dinamički sistem hladjenja
- -2°/+10°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R600 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 2,45 kWh/24h
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hladjenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Hladni sto sa fiokama GN 1/1
-2°/+10°C plusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Splashback radna ploča sa uzdignućem 100 mm
Kapacitet hladnog stola
- unutrašnja visina 589 mm
- 6 fioka GN 1/1
- 402 litre neto zapremina
Plusni hladni sto – dinamički sistem hladjenja
- -2°/+10°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R600 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 2,45 kWh/24h
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hladjenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
- hladni sto plusni sa punim INOX fiokama GN 1/1
- 6 fioka termoizolovanih od inox-a
- inox rukohvat
Profesionalni hladni sto – struktura
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Hladni sto dubine 700 mm TEFCOLD GASTRO LINE dostupan i u sldećim varijacijama:
- CK7210 hladni sto 2 vrata splashback
- CK7210-SP hladni sto 2 vrata sa ravnom pločom
- CK7210G hladni sto 2 staklenih vrata sa ravnom pločom
- CK7220 hladni sto – jedna vrata, dve fioke sa ravnom pločom
- CK7310 hladni sto 3 vrata splashback
- CK7310-SP hladni sto 3 vrata sa ravnom pločom
- CK7310G hladni sto 3 staklenih vrata sa ravnom pločom
- CK7410 hladni sto 4 vrata splashback
- CK7410-SP hladni sto 4 vrata sa ravnom pločom
- CK7410G hladni sto 4 staklenih vrata sa ravnom pločom
| Dimenzije (ŠxDxV) | + 100 mm splashback, 1795x700x880 mm |
|---|---|
| Neto zapremina | 402 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Temperaturni režim | -2°/+10°C |
| Rashladni fluid | 95 g, R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Vrata | 6x fioka sa klizačima |
| Broj polica | 6x fioka GN 1/1 |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 152 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Hladni sto 2 vrata Tefcold CK7210-SP
Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310
Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310-SP
Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310G
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

