Hladni sto 2 vrata Tefcold CK7210X1
1.859 € cena bez PDV-a
Rashladni sto 2 vrata, ravna radna ploča – police za GN posude, plehove i tacne 530×325 mm
-2°/+8°C plusni režim rada
48% manja potrošnja el. energije u odnosu na prethodni model CK7210-SP
Kapacitet hladnog stola
- police GN standard 530×325 mm
- za GN posude i kontejnere – INOX i Polycarbonate
- unutrašnja visina 564 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 190 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Plusni hladni sto – dinamički sistem hladjenja
- -2°/+8°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R600
- visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 1,03 kWh/24h
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- Bluetooth i NFC veza za kontrolu temperature preko aplikacije
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
Rashladni sto 2 vrata, ravna radna ploča – police za GN posude, plehove i tacne 530×325 mm
-2°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 860 mm
Ravna radna ploča
Kapacitet hladnog stola
- police GN standard 530×325 mm
- za GN posude i kontejnere – INOX i Polycarbonate
- unutrašnja visina 564 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 190 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Plusni hladni sto – dinamički sistem hladjenja
- -2°/+8°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R600
- visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 1,03 kWh/24h
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- Bluetooth i NFC veza za kontrolu temperature preko aplikacije
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
Vrata hladnog stola
- hladni sto plusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
Profesionalni hladni sto – struktura
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Hladni sto dubine 700 mm TEFCOLD GASTRO LINE:
- CK7210 hladni sto 2 vrata splashback
- CK7210-SP hladni sto 2 vrata sa ravnom pločom
- CK7210G hladni sto 2 staklenih vrata sa ravnom pločom
- CK7220 hladni sto 2 fioke, 1 vrata sa ravnom ločom
- CK7240 hladni sto 4 fioke sa ravnom pločom
- CK7310 hladni sto 3 vrata splashback
- CK7310-SP hladni sto 3 vrata sa ravnom pločom
- CK7310G hladni sto 3 staklenih vrata sa ravnom pločom
- CK7340 hladni sto 4 fioke, jedna vrata sa ravnom pločom
- CK7360 hladni sto 6 fioka, sa ravnom pločom
- CK7410 hladni sto 4 vrata splashback
- CK7410-SP hladni sto 4 vrata sa ravnom pločom
- CK7410G hladni sto 4 staklenih vrata sa ravnom pločom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1360x700x860 mm |
|---|---|
| Neto zapremina | 190 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Energetska efikasnost | A klasa |
| Potrošnja el. energije | 1,03 kWh/24h |
| Snaga | 300 W |
| Temperaturni režim | -2°/+8° C |
| Rashladni fluid | R600a, 95 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | bluetooth, NFC konekcija, digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Težina | 98 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Hladni sto 2 vrata Tefcold CK7210
Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310
Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310-SP
Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310G
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkDesmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

