Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310X1SP
2.258 € cena bez PDV-a
Rashladni sto sa 3 vrata – police za GN posude, plehove i tacne 530×325 mm
-2°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 860 mm + splashback 100 mm
42% manja potrošnja el. energije u odnosu na prethodni model CK7310 – energetska klasa A
Kapacitet hladnog stola
- police GN standard 530×325 mm
- za GN posude i kontejnere – INOX i Polycarbonate
- unutrašnja visina 564 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 291 litra neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Plusni hladni sto – dinamički sistem hlađenja
- -2°/+8°C plusni režim rada
- splashback 100 mm
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler sa bluetoothom i NFC konekcijom za praćenje temperature rada preko aplikacije
- rashladni fluid R600
- visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 1,42 kWh/24h – energetska klasa A
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
Rashladni sto sa 3 vrata, ravna radna ploča sa splashbackom – zaštitom od izlivanja i prskanja
-2°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 860 mm + splashback 100 mm
42% manja potrošnja el. energije u odnosu na prethodni model CK7310 – energetska klasa A
Kapacitet hladnog stola
- police GN standard 530×325 mm
- za GN posude i kontejnere – INOX i Polycarbonate
- unutrašnja visina 564 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 291 litra neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Plusni hladni sto – dinamički sistem hlađenja
- -2°/+8°C plusni režim rada
- splashback 100 mm
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler sa bluetoothom i NFC konekcijom za praćenje temperature rada preko aplikacije
- rashladni fluid R600
- visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 1,42 kWh/24h – energetska klasa A
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
Vrata hladnog stola
- hladni sto plusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
Profesionalni hladni sto – struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- SPLASHBACK 100 mm
Hladni sto dubine 700 mm TEFCOLD GASTRO LINE:
- CK7210 hladni sto 2 vrata splashback
- CK7210X1 hladni sto 2 vrata sa ravnom pločom (en. klasa A)
- CK7210-SP hladni sto 2 vrata sa ravnom pločom
- CK7210G hladni sto 2 staklenih vrata sa ravnom pločom
- CK7220 hladni sto 2 fioke, 1 vrata splashback
- CK7240 hladni sto 4 fioke splashback
- CK7310 hladni sto 3 vrata splashback
- CK7310-SP hladni sto 3 vrata sa ravnom pločom
- CK7310X1 hladni sto 3 vrata sa ravnom pločom
- CK7310G hladni sto 3 staklenih vrata sa ravnom pločom
- CK7340 hladni sto 4 fioke, jedna vrata splashback
- CK7360 hladni sto 6 fioka, splashback
- CK7410 hladni sto 4 vrata splashback
- CK7410-SP hladni sto 4 vrata sa ravnom pločom
- CK7410G hladni sto 4 staklenih vrata sa ravnom pločom
- CK7410X1 – hladni sto 4 vrata sa ravnom pločom (en. klasa A)
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1795x700x960 mm |
|---|---|
| Neto zapremina | 291 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Temperaturni režim | -2°/+8° C |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja el. energije | 1,42 kWh/24h |
| Rashladni fluid | R600a, 95 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | bluetooth, NFC konekcija, digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Težina | 152 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Hladni sto 2 vrata Tefcold CK7210-SP
Hladni sto 2 vrata Tefcold CK7210G
Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310
Hladni sto 3 vrata Tefcold CK7310G
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.

